Aras Kargo Yine Adreste Bulunamadı Uydurması

Ufuk Ufuk02 Temmuz 23:35

831568906273 takip numaralı kargom ekran görüntüsünde de göründüğü üzere henüz daha teslim biriminde gözükmemektedir. Kargomun durumu için müşteri hizmetlerinizi arayıp zorda olsa ulaştım ve 'adresinize gelmişler, adreste bulamamışlar, irtibat numaranız da yanlış olduğu için arayamamışlar' deniliyor. 1) Numaram yanlış olsa, bana kargo teslimi sırasında kurye ye verilecek kod mesaj ile gelmez 2) 27 Haziran tarihinde ameliyat olduğum için 45 gün yatak tiratlıyım ve istesem de evden dışarı çıkma ihtimalim yok. 3) belki Aras Kargo dan bu başıma gelen 20. Evde yoktunuz bahanesi. 4) hadi varsayalım ki evde bulamamışlar, Hepsiburada 'anlaşma gereği 2. Kez teslimata gelmelidir, 2. Kezde de adreste bulamadıkları takdirde kapınıza pusula bırakırlar' diyor. 2. Kez gelende olmadı, pusula da yok.

Gökçay şubenizin defalarca yaptığı bu tür davranışlarından ben ve tanıdığım tüm çevrem şikayetçi. Şubeyi arıyorum, gönderi kodumu giriyorum fakat şubeden ilgili kimseye ulaşamıyorum. Buyurun bir örnek olsun diye de siz arayın şubeyi, mümkünü yok ulaşamazsınız.

Lütfen şubeyi iletin ve kargomu getirsin. Bina girişim, daire önüm kameralı. Artık savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Siz önce bir işinizi düzgün yapın da, ondan sonra atıp tutmaya, yalanlara başvurun. Daha kargo takip ekranımı güncellemiyorsunuz, ürünüme şubeye geldi diyorsunuz fakat ben mobil sistem den baktığımda hala 30 Haziran'dan beri aynı yerde ( Afyon aktarma) görünüyor.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Ufuk 04 Temmuz 23:33

Bakın lütfen, 30 Haziran da Afyon aktarma görünüyor, teslim şubesi Gökçay (Isparta) şubeye geldiği dahi görünmüyor, direkt geri iade ediliyor. Madem adreste bulamamışlar, neden burada ben böyle bir yazı göremiyorum? Çalışma politikanızı ya da çalışma kadronuzu düzeltin. Dışarıda işini düzgün yapacak onlarca işsiz var. yazıklar olsun sizin taşıyacağınız ürüne de teslim edeceğiniz malzemeyede

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler