Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Aras Kargo Yaşamkent Şubesi Sorunsalı

profile
29 Kasım 2022
52

Aras Kargo Yaşamkent şubesi adrese gelecek kargoları dahi şubede tutuyor içerisinde canlı olan kargomu iki gündür şubede bekletiyorlar ve kendilerine hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Bu durumun peşini bırakmayacağım ve her yere şikayet oluşturacağım.

Gelişme
Gelişme

29 Kasım 2022 19:42

İletilmediği halde iletildi dediğiniz kargom nerdeeeee vok merak ediyorum böyle bir firma görmedim hayatımda! Bu nasıl bir kurumsallık iletildi diyorsunuz ama kargo teslimatı yok bu nasıl bir sahtekarlık. Yaşamkent Aras Kargo! Hala sizlere ulaşamıyoruz

Aras Kargo Logo
29 Kasım 2022 14:27

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

Benzer Şikayetler

Aras Kargo Çorlu Günebakan Şubesi

profile
12 Ocak
302

Aras Kargo Çorlu Günebakan şubesi, kargomu getirmediği halde ürünü kabul etmediğimi belirten bir mesaj yolladı. Saat 18.00'dan sonra olduğu için çalışan arkadaşlara kargoyu getirmesi zor geldi sanırım. Müşteri hizmetlerinde de canlı desteğe bağlanmıyorum. Bu durumun düzeltilmesini rica ediyorum.

Aras Kargo Çorlu Günebakan Şubesi
1 Yorum

Aras Kargo Sivas Kızılırmak Şubesi Kargo Teslim Etmiyor!

profile
3 saat önce
-

Aras Kargo Sivas Kızılırmak şubesi, her defasında kargomu dağıtıma çıkarıyor, teslimat yerinde olmama rağmen kargomu getirmeden ulaşılamadı deyip kargomu iade ediyorlar. Sivas'ta yaşıyor ve sipariş verecekseniz Aras Kargo dışında bir kargo şirketi ile çalışan firmalardan alışveriş yapın derim.

Aras Kargo Güleryüz Şubesinin İlgisizliği

profile
1 gün önce
203

Aras Kargo Ümraniye Güleryüz Şubesi sürekli ellerine ulaşan kargoları müşterilere teslim tarihinden en az 3 gün sonra teslim ediyor yahut teslim dahi etmeyip şubeden alınmasını istiyor ve üstüne kaba seviyesi ilgisiz bir tavırla sizinle muhatap oluyorlar

Aras Kargo Güleryüz Şubesinin İlgisizliği
Aras Kargo Güleryüz Şubesinin İlgisizliği

Aras Kargo Kayabaşı Şubesi Sorumsuzluk

profile
1 gün önce
167

Aras Kargo ile sorun yaşıyorum. Gel al noktası yaptığım halde ev adresimi istediler verdim. Dağıtıma çıktı dedi. Aradım pazartesiye kaldı dediler. Aras Kargo Kayabaşı şubesi ile hep sorun yaşıyorum ya geç geliyor ya da gelmiyor daha önce de şikayet etmiştim hala aynılar ama. Çözüm istiyorum lütfen.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Aras Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 38 dk 27 sn
Benzer Şikayet Yaz