Aras Kargo Yarımburgaz Şubesi Teslimat Yapmıyor

Esma Esma19 Şubat 14:24

15.02.2020 tarihinde şubelerine ulaşmış olan kargomu 5 gündür tarafıma teslim etmedikleri için bugün kargo geri gönderilecek! İstanbul / Yarımburgaz şubesine defalarca aramamıza rağmen ulaşılmıyor! 

Telefon aramaları meşgule atılıyor! Hiçbir şekilde kendilerine ulaşamıyoruz! Dağıtım sırasında alıcıya ulaşamadıklarını söylüyorlar, genel merkezden ulaşabildiğimiz bilgi bu! Ama 1 kez bile aranmadım! Evde daima birileri vardı, Eve gelen olmadı! Yalan dolan biri bin para! Yarımburgaz şubesinin tüm çalışanları bu iste sorumludur! 

Kesinlikle müşteri hizmetleri, BİMER, CİMER hangi kurum varsa bu isin takibini yapacağım! Tüketici Hakları da buna dahil! İnsanlar size güvenip emanetini teslim ediyor! Tam bir rezillik!

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Esma 4 hafta önce  

  Aynı durum su an benim başımda eve getirmedikleri kargoyu getirdik diye bilgi geçiyorlar biraz sert çıkınca adresiniz yanlış diyolar getirdik başka biri çıktı diyorlar yalanın biri bin para nereye şikayet etsek bilemedim hep aynı şeyler

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Esma 4 hafta önce  

  Evet, kargom iade edildi. İade sebebi olarak da beni iki kez adreste bulamamışlar! Ayrıca iade edildiğin için de kargonun ücretinin yarısını da talep etmişler. Tam bir komedi! Size de geçmiş olsun, adınıza üzüldüm

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler