09 Mayıs 2017 #8339561

Aras Kargo Yanlış Teslimat Gitarım Kayıp!

Kargo takip no: 7313544898775 26.04.2017'de Aras Kargo'ya verdiğim Gibson Es Les Paul Black Beauty Bigs By model çok değerli gitarım, 27/04/2017'de Aras Kargo Altunizade şubesinde tanımadığım, kimlik bilgileri teyit edilmeyen bir şahsa teslim edilmiş. Gitarım teslimat adresine ulaşmayınca kargoyu aradığımızda durumu öğrendik. Teslimat adresindeki alıcı aranarak neden teyit yapılmadı? Gitarım Teslimat adresine yani alıcısına neden gönderilmedi? Altunizade şubesi olayı polise bildirdi.


Kargo çalışanları mağduriyetimin giderileceği ve bununla ilgili tanzim yapılması için gitarıma ait görüntü ve dokümanlar istediler. Tanzim talep formuna imzamı alarak dokümanlar ile birlikte Bölge ve Genel Müdürlüklerine ilettiler. Olay üzerinden 2 hafta kadar geçti. Her gün müşteri hizmetlerini arayarak tarafıma hiçbir yetkilinin dönüş yapmadığını bildiriyorum. Aciliyetle mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Erhan 313 Okunma

Cevaplar

  • Erhan11 Mayıs 2017

    Kargo takip No.: 7313544898775 Sizde insana hiç mi saygı yok. Mağduriyetim üzerinden 15 gün geçti. Müşteri hizmetlerini aradım neden geri dönüş yapılmıyor diye. Bana söylenen cümle; cep telefonunuz hatalı kaydedilmiş olduğu için aranmışsınız fakat ulaşılamamışsınız. Her gün müşteri hizmetlerinizi arıyorum, hatta iletişim formuna şikayet yazarken cep telefonumu kendim yazıyorum. Bu nasıl uydurma basit bir mazerettir. Mağduriyetimi acil olarak giderin. Hakkımı helal etmiyorum. 26 Nisan'da verilen Kargo ve bugün 11 Mayıs oldu. Mağduriyetim giderilmezse yaşadığım durumu gazeteye ya da sosyal medya ulaşabileceğim tüm TV Kanallarına bildiri-ilan vermeyi düşünüyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Mayıs 2017

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön