Toplam çözüm sayısı
..
Aras Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Nurcan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Aras Kargo Yanlış Kişiye Teslim Edilen Kargo

387görüntüleme
Nurcan
Nurcan 6 gün önce

Trendyol'dan aldığım ürünün Aras Kargo ile gönderimi yapılması gerekiyordu kargo benim yerime Muğla'daki benimle aynı isimdeki birine teslim edilmiş sürekli Trendyol ®'u arayıp duruyorum onlar da en kısa zamanda sorun çözülecek diye beni oyalıyorlar. 8 gündür ürünün elime geçmesini bekliyorum. Normalde kargoyu teslim ederken kargocunun kimlik bilgisi sorması gerekir ben anlamıyorum benim kargom nasıp başka bir ile gidiyor mağduriyetimi bir an evvel giderin Aras Kargo'ya olan güvenim sarsıldı alışverişin tutarı çok değildi ama daha büyük bir şey alsaydın nolacaktı acaba!

Aras Kargo Logo
Aras Kargo6 gün önce

Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Aras Kargo Logo
Aras Kargo6 gün önce

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinizi değerlendirmeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler