24 Eylül
Yorum Yap
#10943117

Aras Kargo Yanlış Beyan / Ürünün Teslim Edilememesi!

14.09.18 tarihinde yola çıkan 8487062795762 takip numaralı kargomuzun hareketler dökümünü incelediğimizde adreste bulunamadığımıza dair bir ibare gördük. Ofisimiz sürekli açıktır, ulaşılamama ihtimali yoktur.


Teslim birimi olan Altunizade şubesine gittik şube yetkilileri öncelikle kargonun onlarda olamayacağını çünkü bizim bölgemiz ile beylerbeyinin ilgilendiğini belirtti. Ancak kargo hareketlerini gösterdiğimizde şu açıklamada bulundular " Beylerbeyi şubesi bunu hep yapıyor bizi yönlendiriyor bizde dağıtıma bile çıkartmıyoruz, çok yoğun olduğumuz için sizi arayamadan iade ediyoruz".


Bu durumun bizi ilgilendirmediği açıkça ortadadır. 2 şube arasındaki iletişim kopukluğu, şikayet taleplerimize geri dönüş alamamız bir yana kargo hareketlerinde yanlış beyan açıkça haksızlıktır.


Bugün kargomuzun tekrar Altunizade şubesine yönlendirildiği bilgisi geldi. Sorduk yok denildi. Muhtemelen yine gönderimi sağlanmayacaktır.


Kargo firmasından canlı destek, telefon ile müşteri hizmetleri, şube şikayeti gibi birçok kanalla yaptığımız hiçbir şikayete geri dönüş alamadık.


Aras Kargo 24.09.18 tarihi gün bitimine kadar bize bir dönüş sağlamazsa tüketici haklarımızı kullanacağız.


Hiçbir ürünün teslim edilemeyeceği, sorunları asla çözemeyen müşteri hizmetlerine ve şubelere sahip bir kargo firması olarak kendilerini kanıtladılar.

Gupse 488 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi24 Eylül

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler