15 Ekim 2016 #6692173

Aras Kargo Yanlış Adrese Teslimat!

13.10.2016'da Ankara'dan Balıkesir merkeze gönderilen siparişim bir çok kez adres beyanı tekrarlansa da benimle alakası bile olmayan Bandırma da ki şubeye gitmiş Bandırma'da ki şube ile yaptığım görüşmede kargonun bugün elimde olması gerektiğini ve çok çok önemli olduğunu belirtmeme rağmen ek ücret verilmesi takdirde şehirler arası otobüs firması ile gönderileceği söylendi. Çünkü kargo önemli malzemem olduğundan kabul etmedim.


Aras Kargo genel müdürlüğünü arayıp şikayet ettiğimde işlemle ilgilendiklerini bugün saat 18:30'a kadar kargomu getirip mağduriyetimi gidereceklerini söylemelerine rağmen dedikleri saatte gelmedi ve tekrar aradığımda mesai saatleri dışında hizmet vermediklerini belirtip beni daha da zor duruma sokmuşlardır. Sonuç olarak ne mağduriyetim giderildi ne de kargom geldi. Böyle işini ciddiye almayan insanlar ile çalışmaktan utanıyorum.

Abdullah 119 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi15 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön