22 Haziran 2016

Aras Kargo Yanlış Adrese Gidip Kargoyu Teslim Etmeme!

İstanbul 'dan yollanan kargomu sistemde doğru adres görünmesine rağmen yanlış bir adrese teslime gidiliyor. Neticesinde ben orada olmadığım için kargo teslim edilemiyor. Sistemde kayıtlı adresime gelmelerini söylüyorum. Biz yanlış adreste olsa teslimata bir defa gidiyoruz kargoyu almaya sizin gelmenize gerek diyorlar.


Şimdi onların hatasının cezasını ben mi ödeyeceğim. Etikette yazılı adrese gitmeyi beceremiyorlar diye kargoyu almaya benim mi gitmem gerekiyor? Müşteri hizmetleriyle hem telefonda hem internet üzerinden görüşmeme rağmen çözüm bulamadım.

Serkan 38 Okunma

Cevaplar

  • Serkan23 Haziran 2016

    Evet bilgilendirme yapıldı. Yoğunluktan dolayı teslim edilemeyeceğini ve benim gidip almam gerektiğini söylediler. Tebrikler çözüm harika çok beğendim. Allah Aras Kargo müşterilerine sabır versin. Kargoyu gönderen kişinin anlaşması Aras Kargoyla olduğu için kabul etmiştim. Keşke kendi anlaşmalı firmamla gönderselermiş. Bu müşteri memnuniyetinden uzak tok satıcı çalışma mantığıyla çalışan firmaya Allah bir daha bulaştırmasın.

  • Aras Kargo Temsilcisi23 Haziran 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön