08 Aralık 2014

Aras Kargo Yanlış Adrese Giden Kargo

İzzetpaşa şubesinden Şişli'ye gönderilmek üzere bıraktığım paketim, adresteki meşrutiyet mah. Yerine maslak mah. Yazılarak maslak şubesine gönderilmiş. Bir günde gider dedikleri için bıraktım. Yoksa yürüyerek bırakılacak bir mesafede adres. Kargo takibe bakmıştım. O sırada fark ettim. Aradım hemen. Yazıyoruz aciliyetini dediler. Size geri dönecekler dediler. Dönen olmadı.


Bir daha aradım. Yine yazıyoruz dediler. Ben aradığımda saat dörttü ve bence bir şey yapılabilirdi. Ama kargo gitmedi tabii ki. Bugüne kaldı. Ben müşterime rezil oldum. Çünkü hafta sonu şehir dışına çıkarken benden aldığı ürünü götürecekti. Hala da eline ulaşmamış. Bir günde gider sözünüzü tuttuğunuz için teşekkür ederim.

Seda 104 Okunma

Cevaplar

  • Seda14 Aralık 2014

    Sizin sitenizin ilgisine çok tesekkur ederim ancak aras kargo bir cozum uretmedi.hatta pazartesi dediler sali gitti.cozum degil bu olmasi gerekenden bile gec gitti.aras asla kullanmam artik.

  • Aras Kargo Temsilcisi09 Aralık 2014

    merhabalar müşterimiz ile tekrar görüşme sağlanılmıştır. Takibimizde olan konu çözümlenmiş olup teslimat sağlanılmıştır. Müşterimizden firma olarak yaşanan sıkıntı sebebiyle bir kez daha sizin nezdinizde tüm içtenliğimizle özür dileriz. Bununla birlikte; müşterimizin talebi ve firmamızın çalışma ilkeleri doğrultusunda; şikayet ilgili birimimize aktarılmıştır. Takibi sağlanacaktır. Çözüm odaklı müşterimize tekrar bilgi dönüşü sağlanacaktır. saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi08 Aralık 2014

    merhabalar, müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup, kendisi teslimat ile ilgili sorun yaşandığını aktarmıştır.Konu bölge müdürlüğümüze iletilmiştir. Müşterimizden firma olarak yaşanan sıkıntı sebebiyle bir kez daha sizin nezdinizde tüm içtenliğimizle özür dileriz. Bununla birlikte; müşterimizin talebi ve firmamızın çalışma ilkeleri doğrultusunda; şikayet ilgili birimimize aktarılmıştır. Takibi sağlanacaktır. Çözüm odaklı müşterimize tekrar bilgi dönüşü sağlanacaktır. saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön