29 Mart 2016

Aras Kargo Yalan Söyleyen Personel Kötü Hizmet.

24.03.2016 tarihinde Eskişehir'den Çanakkale'ye koli göndermek için Aras Kargo'ya gittim. Tepe başındaki görevli kolide ne var dedi. Koli açıktı göstererek Aras Kargo ile İstanbul'dan Forever Living firmasından ilaç geldiğini bir kısmını Çanakkale'deki yakınıma göndereceğimi söyledim ağzını bantladık. Bayan ücretin 17.25 TL olduğunu söyledi yakınım ödeyecek dedim bana belgede vermediler. 4 gün sonra kargonuz var diye mesaj gelince yakınım koliyi almaya gittiğinde ilaçların içinin boş olduğunu görünce almamış bana fotoğraflarını gönderdi. İlaçların ağzı açılmış kutusunu atıp naylona koymuşlar üzerinde Bursa yazıyor. Tepe başındaki yere gittim konuyu aktardım görevli sıvı ilaçların taşınması sigortaya tabi değildir diye uyarmadığı halde sorumluluğu üzerinden atmak için sizi uyardım diye yalan söyledi. Gönderi makbuzunu da alamadım şahidim var. Yaklaşık 150 TL zararım karşılanmasını istiyorum.

Ali 105 Okunma

Cevaplar

  • Ali29 Mart 2016

    Bilgilendirme yapılmış yaşanan sıkıntıdan üzgün olmuşsunuz mağdur olarak benim elime ne geçti. Maddi zararım karşılanmadı. Tüketici Hakları Mahkemesine müracaat edeceğim Gönderi Makbuzu alamıyorum. Belge almak için göndermiş olduğum kargo geri iade için geldiğinde içi boşaltılmış ilaç kutularına 15 TL ödersem makbuz vereceklermiş şaka gibi. Eskişehir den karton kutu içinde koli gönderiyorum koli Bursa da patlatılmış ilaç kutuları açılmış içleri boşaltılmış naylon poşete konmuş üzerine Bursa adresi yapıştırılmış. Kolimin ne hale geldiğini gösteren fotoğraflarda var. Gerekirse yerel basında haber dahi yaptırabilirim. Kanser hastasıyım uğraştığım konuya bakın. Hakkımı helal etmiyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi29 Mart 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön