Aras Kargo Yalan Beyan Ve Teslim Edilemeyen Kargo

Hülya Hülya13 Ekim 20:02

N 11 com ürün aldım 5 gündür gelmek bilmedi 48111200350 numaralı Aras Kargo İstanbul Zeytinburnu şubesine çalışanlar psikolojik sorunları var bilginiz olsun. Şubeyle de evimin mesafesi 500 mt şubeye dikkatinizi çekerim üşenmedim şubeye gittim sorumlu arkadaş kargoyu zimmet alan arkadaşı aradığı halde teslimatta gelir dedi kesin mi dedim kesin abi!  

Bunu sorarken de adres teyidini kendisi yaptı ve en az kırk kere getirmişlerdir zaten Aras Kargo. Ama gelmedi ve sisteme bir de utanmadan adres yanlış yetersizdir diye not düşmüşler yazıklar olsun. Bu kadar art niyetli bir firma olamaz. 5 gündür bir kargo gelmez mi? O kadar şubeye gittim madem getirmeyecektin ne diye şubede teslim etmedin? Çalışanlar bari aldığınız parayı hak edin.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Aras Kargo Logo Aras Kargo 1 hafta önce

Sevgili Müşterimiz, Aras Kargo olarak bugün itibariyle Şikayetvar platformunda aktif olarak yer almaya başladığımızı ve şikayetlerinize olabilecek en kısa sürede cevap vereceğimizi bildirir; Daha önce yaşadığınız şikayetiniz için üzgün olduğumuzu ve memnuniyetiniz için tüm gücümüzle çalışacağımızı bilmenizi ister, Sağlıklı günler dileriz. Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 2552

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler