Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Aras Kargo Ve Çalışanları Çalışanların

profile
İlhan
01 Ekim
242

25 Ağustos 2023 cuma günü Trendyol ® uygulaması üzerinden, 'boraks' isimli firmadan bir adet üç parçadan oluşan ankastre set satın aldım. Ürünün Aras Kargo tarafından tarafıma ulaştırılacağı belirtildi. Ürün, Hatay'ın İskenderun ilçesindeki Aras Kargo sahil şubesine ulaştıktan sonra adresime getirilmedi ve geldiklerinde iş yerimin kapalı olduğu bu nedenle teslim edilemediği belirtildi. Adresim iş yerim olduğu için sabahın erken saatlerinden akşamın geç saatlerine kadar her gün açık bulunmaktadır ve adreste bulunmamın mümkünatı yoktur. Bunun üzerine kargo şirketinin sahil şubesini defalarca aramama rağmen telefon açılıp kenara konulduğu ve kimsenin cevap vermediğini fark ettim. Bu durum üzerine kargo şubesine gittim ve orada sıra beklerken tekrar aradım fakat orada çalışan şahsın tekrar aynı davranışı sergilediğini gördüm. Telefonu açarak masaya öylece bıraktı ve cevap vermedi. Bunun üzerine şahsa neden telefona cevap vermediğini arayanın ben olduğumu söyledim. Şahsın vermiş olduğu cevap ise 'telefona cevap vermek zorunda değilim' oldu. Bu durum daha önce Aras Kargo tarafından defalarca başıma geldi. Aynı sorunu defalarca yaşadım. Konu ile ilgili müşteri hizmetleri dahil kimseyi muhatap bulamadığım için konuyu size bildirmek istedim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 37 dk 38 sn
Aras Kargo Logo
01 Ekim 18:27

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

İlhan
İlhan
02 Ekim 11:13

Özellikle müşteri hizmetlerinizi araya rak durumu izah etmem rağmen Herhangi bir şey yapılmadı ne kadar lakayıt üslubu bozuk çalışanlar bizleri muhatap ediliyoruz. Mümkün olduğu sürece firmanızla çalışan hiçbir yerden alışveriş yapmayacağım umarım hizmetiniz düzelirse iyi bir firma olduğunuz görürüz bir gün.

Aras Kargo Logo
02 Ekim 12:53
İlhan
İlhan
03 Ekim 15:03

Merakımdan yazıyorum Defalarca şikayetçi olduğum müşteri hizmetleriniz aradım mağduriyetimi ilettim. İşimi bıraktım şubenize kadar gittim onca zaman harcadım çalışanlarınız bir de terbiyesizliğini çektim. Yetmedi meşhur numaranız 444 25 52 çağrı merkezinize defalarca ulaştım. Yetmedi Şikayet kaydı oluşturdum dönüş dahi yapmadınız. Şimdi bana ulaşamadığınızı mı belirtiyorsunuz. Cidden Komik geldi bana Siz bu çalışma politikanızla ve saygısız çalışanlarınızla devam edin.

Benzer Şikayetler

Aras Kargo Piyalepaşa Şubesi Adrese Gelmeden Kargoları İade Ediyor

profile
İbrahim
1 gün önce
137

Aras Kargo Piyalepaşa Şubesi üçüncü kez kargomu adresime uğramadan adreste bulunmadığım gerekçesiyle iptal ediyor. Daha önce bu konuda Aras Kargo'ya şikayette bulundum ama 'geri döneceğiz' deyip dönmediler. 3547701752447 takip numaralı başka bir kargomuz için ise bugün içinde dağıtıma çıktığı mesajı...

Aras Kargo Piyalepaşa Şubesi Adrese Gelmeden Kargoları İade Ediyor
Aras Kargo Piyalepaşa Şubesi Adrese Gelmeden Kargoları İade Ediyor
1

Vaktinizin Değeri Olmayan Aras Kargo

profile
Gökhan
12 Ekim
11

Gündüz 12:46'da mesajla 2 saat içerisinde adresinizdeyiz diye mesaj atan Aras Kargo saat 16.20 hala yok isimizi bırakıp kargo gelecek diye eve gelip +2 saat daha beklemek zorunda mıyız! Müşteri hizmetleri sanki dövercesine sesimizi kesmeye çalışıyor. Kötü bir şirket.

Vaktinizin Değeri Olmayan Aras Kargo
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ahmet
Ahmet

Her ikisi de aynı şirket olmak üzere aynı şikayeti ben de bugün oluşturdum. Şubede görüştüğüm her insanın ismini de not edip şikayetime ekledim. Kargom 29 Eylül'de şubeye gelip dağıtıma çıkarılmış sözde "evde olmadığımız" için iade edilmiş. Sabah 08.30da dağıtımdan geri dönmüş şubeye siz tahmin edin nasıl olduğunu. 3 iş günü içinde şubeden teslim alın deyip ertesi gün 30 Eylül'de iadesini oluşturmuşlar. Bayağı bayağı şaka yapıyorlar yani.

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 37 dk 38 sn
Benzer Şikayet Yaz