24 Ekim 2016 #6766318

Aras Kargo Ve Anlamsız Çalışma Prensipleri

Ege Üniversitesinde öğretim elemanıyım. İnternetten sipariş ettiğim kitabı getirip, bana ulaşamadıklarını iddia ederek geri götürmüşler ve teslim etmiyorlar. İkinci kez dağıtıma çıkılmamasını anlıyorum, fakat problem şu ki; aynı odada çalıştığım arkadaşımın kargosunu teslim edip bana ulaşamadıklarını söylüyorlar ama kargomu oda arkadaşıma teslim etmiyorlar. Kaldı ki bir öğretim elemanı olarak derste ya da toplantıda olabilirim. Bölüm sekreterliği diye bir irtibat noktası varken kargoyu geri götürmek nasıl bir mantıktır?


Şimdiye kadar farklı şirketlerden 100'ün üzerinde kargo teslim almışımdır. Yarısından fazlası oda arkadaşıma ya da bölüm sekreterliğine teslim edilmiştir. Bu mantıksızlık yetmezmiş gibi, kuryelerin gün içerisinde bir çok defa kampüse ve fakülteye geldiğini, gelirken yanlarında getirebileceklerini söylüyorum; biz getiremeyiz şubeye gelip alın deniyor! Hem de çalıştığım saatlerde!

Melih 95 Okunma

Cevaplar

  • Melih24 Ekim 2016

    Kopyala/Yapıştır yoluyla yapılmış ve gerçeği yansıtmayan bir açıklama! Tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. Açıklamadaki "Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. " ifadesine karşılık; 1. Neyin araştırıldığı 2. Hangi tespitlere ulaşıldığı 3. Alınan aksiyonların ne olduğu açıkça ifade edilmelidir.

  • Aras Kargo Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön