Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Aras Kargo Varış Merkezi Hatası

profile
01 Şubat
43

Aras Kargo kanalıyla, adresimize gelmesi gereken malzeme, sürekli varış merkezi hatası nedeniyle geri gönderilip, şehir dışından, transfer merkezinden tekrar aynı adresime yollanıp, zaman kaybı, stres ve iş yükü yaratılmasına neden oluyor. İlaç gibi, gıda gibi riskli! Malzemenin boş yere varış merkezleri, transfer merkezleri arasında top gibi 2 kere ileri geri gitmesini, bizler tam üç yıldır sizlere, düzelttiremedik.!

Yaşım 75. Bu konuda ciddi anlamda mağduriyetim var.

Lütfen artık çözümlenmesini sağlayın!

Aras Kargo Logo
01 Şubat 04:24

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

Neşe
07 Şubat 08:49
Aras Kargo Varış Merkezi Hatası

Sayın İlgili, Ekte şu anda 7 Şubat gönderim yine aynı sorunu net olarak görebilirsiniz. Artık Pes diyorum... Bu kadar olmamalı...!

Benzer Şikayetler

Aras Kargo Kargom Yolda Kaldı

profile
09 Mayıs
250

Merhaba, bir ürünüm daha yoldayken memleket ve il/ilçe gitmeden adres yanlışlığı olduğunu söylüyorsunuz. Verilen il/ilçe şubesi adresi vermemiş. Böyle bir hata olabilir mi? İl/ilçe bulmak nedir? İl/ilçeye gitsek bile adresi bulamadık diyorlar. Anlarım ama yolda adres bulunamadı deniliyor.

Aras Kargo Paketimi Teslim Etmiyor

profile
24 Nisan
510

Trendyol üzerinden satın aldığım 3419701584409 takip numaralı ürün Aras Kargo firmasına teslim edildi. Araya bayram tatili girmesi sebebiyle bugün tarafıma ulaştırılacağı söylenen paket saat akşam 7 olmasına ve ben adreste bulunmama rağmen, adreste bulunmadığım için gönderinin bana ulaşmadığını ve p...

Aras Kargo Paketimi Teslim Etmiyor
Aras Kargo Paketimi Teslim Etmiyor

Aras Kargo Sürekli Mağdur Ediyor

profile
30 Mart
383

Dolap uygulaması üzerinden aldığım ürün ne yazık ki Aras Kargo'ya verilmiş ve şube üzerinde yazılı adres hatalı diyor teslim etmiyor. Kurye aradı sağ olsun adresi bulamayınca bende adresi kendisine mesaj attım. Dün teslim olmayınca tekrar yazdım dün o arkadaş gelmedi bugün için teslim edileceğini sö...

Aras Kargo Sürekli Mağdur Ediyor
Aras Kargo Sürekli Mağdur Ediyor
5
Çözüldü

Aras Kargo Yanlış Kişiye Ürün Teslimi

profile
26 Mart
588
"Bugün Aras Kargo'ya gittim ürünüm mahalledeki başka yere bırakılmış gittim aldım telefon numarası yokmuş dediler sonra arandım çözüm için hızlı ve güvenilir yaklaştılar teşekkür ederim"
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Aras Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 38 dk 42 sn
Benzer Şikayet Yaz