22 Ocak 2015
Yorum Yap
#2996116

Aras Kargo Ürünümün Ulaştırılmaması

Grupanya.com tarafından 7 Ocak'ta Aras Kargoya verilen ürünüm defalarca şikayet oluşturmama rağmen tarafıma ulaştırılmamıştır. İlk görüşmem de ürünümü gidip şubelerinden eşimin alması gerektiğini ilettiler. Yapmış olduğum itiraz karşısında kendilerinin getireceklerini belirttiler. Şikayet sürecim esnasında ürünüm iade edildiğini daha sonrasında tekrardan kargo şirketine verildiği bilgisine ulaştım.


Müşteri hizmetlerine personelleri hakkında ki şikayeti bildirmeme rağmen bugün tekrardan eşimi arayarak gelip şubeden kendisinin alması gerektiği bilgisi verilmiştir. Aras kargonun müşteri memnuniyetini göz ardı etmektedir. Teslimat konusunda gerekli hassasiyeti göstermemektedir.

Merve 90 Okunma

Cevaplar

  • Merve23 Ocak 2015

    asla bir daha aras kargo ve aras kargo ile anlaşması olan internet sitelerinden de alışveriş yapmayacağım. Berbat bir hizmet..

  • Merve23 Ocak 2015

    Evet vermiş olduğunuz bilgi personeliniz arayarak şubeye davet etmesi ve gelmemesine rağmen de gelip ulaşamadık diye mail atması müşteri hizmetlerinizin konuyu iletiyoruz demesinden başka bir şey dememesi gerekli incelemeleri yaptığınızı gösteriyor. Berbat bir hizmet ve işlem takibi...

  • Aras Kargo Temsilcisi23 Ocak 2015

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler