20 Ocak 2014 #2244358

Aras Kargo Ürünümü Kırık Teslim Ettiler Neden Kontrole İzin Yok?

50 cm x 100 cm x 3mm Pleksiglas ürünümün değeri 40 tl'dir. Sipariş verdiğim ürün köşesinden resmen bir darbe yemiş ve kırılmış, kırılan kısmında ise kat kat bu şeffaf hava balonları olan ambalaj ile geçilmiş resimde mevcut zaten. Artık nasıl bir darbe aldıysa, artık kullanılamaz halde olan pleksiglas levha ile ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası.


Kargo memuruna bekleyin kontrol edip imza atacağım dememe rağmen "bekleyemeyiz beyefendi teslim aldığınızı belirten imzayı atın bir problem varsa firmayı ararsınız" demesine anlam veremiyorum.


Aras Kargo'yu aradığımda ise kargoyu teslim almadan önce kontrol ettiniz mi? Neden hasar tutanağı tutturmadınız gibi sorularla karşılaşıyorum.

Bahri 90 Okunma

Cevaplar

  • Bahri24 Ocak 2014

    Hangi birimleriniz olduğunu çok merak ediyorum, öyle bir biriminizin olduğundan bile şüpheliyim. Bu kadar umursamaz bu kadar vurdum duymaz olunmaz. Ne kendim nede tanıdıklarım kesinlikle bir daha aras kargo ile çalışmayacağız.

  • Bahri24 Ocak 2014

    Firmadan daha bana dönüş yapan bile olmadı 1 haftadır, güya ilgili birimlere bildirmişler. Bu konu ile ilgili birimlerinin bile olduğundan şüpheliyim bu kadar başı boşluk bu kadar umursamazlık olmaz. Ne tanıdıklarım, ne de kendim aras kargo ile bir daha kesinlikle çalışmayacağım.

  • Aras Kargo Temsilcisi20 Ocak 2014

    Merhaba; Konu birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli araştırmalar sağlanmaktadır. Sonuç hakkında müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön