22 Nisan 2016

Aras Kargo Ürünümü Kaybettiler!

Aralık 2015'te bir alışveriş sitesinden almış olduğum Samsung Galaxy S3 bataryası ürünümü kaybettiler. 2 gün önce yine aynı alışveriş sitesinden aldığım ürünümü bu kez de ikametim olan sitenin önüne kadar getirip site girişinde bulunan güvenlik görevlilerinin tarafıma bilgi vermesi gerektiğini söyledikten sonra görevlilerden öğrendiğime göre bozuk bir üslupla başlarım böyle işe ya diyerek kapıma kadar getirdikleri ürünün teslimatını yapmadan tekrar şubeye götürmüşlerdir. Utanmadan bana da +90549776***numaralı telefondan mesaj atıp kuryemiz size adresinizden ulaşamamıştır gönderiyi şubeden alabilirsiniz diyorlar. Neresinden tutsam elimde kalıyor. Böyle bir şeyin mazereti olamaz, zoruna gidiyorsa yapma kardeşim kargo işini, başkalarının ekmeğine mani olma! Zaman zaman kargolarla çalışmaktayım ama ne kendim bundan sonra Aras Kargo'yla çalışırım, ne de yakın çevremi çalıştırırım.

Harun 120 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi22 Nisan 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Harun21 Nisan 2016

    Ürün siparişini iptal ettim ve eğer farklı bir kargo firmasıyla yeniden gönderirlerse kabul edeceğimi söyledim.

  • Harun21 Nisan 2016

    Kargo ücretini peşin peşin almayı çok iyi biliyorlar. Kaybettikleri ürünümün akıbetini sormaya gittiğimde yüzüme bile bakmadılar. Genel merkezlerini defalarca aradım her konuştuğum tamam ilgileniyoruz dedi hala cevap bekliyorum. En son gönderimi kapıma kadar getirip düşük üslupla yakışıksız sözlerle homurdanarak tekrar şubeye götürüp bir de bana size ulaşamadık gönderiyi şubeden alabilirsiniz diyorlar 2 dk sabretsen alacaktım. Bunlar 657ye tabi memur 18de mesaisi bitiyorya efendilerin. Başınız ağrımasın istiyorsanız kesinlikle bu kargo şirketiyle iş yapmayın. Gidin terminalden otobüse verin daha garantili gider. Bu kadar seviyesiz bu kadar ilgisiz bu kadar lakayıt bir firma olamaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön