15 Ekim 2018
Yorum Yap
#11029062

Aras Kargo Ürünü Eve Getirmiyor!

İnternet üzerinden yaptığım alışveriş sonucunda ürünlerim 2 defa geri döndü ve tekrar kargolatmak zorunda kaldım. Aras Kargo firması yaptığı anlaşmalarda SMS bilgisi için gönderenden ek ücret talep ediyormuş. Gönderici firma bu seçeneği seçmez ise evinize gelseler de size bilgi verilmiyormuş. Bunu Aras Kargo müşteri temsilcisi bana bu şekilde iletti. 3. Kez kargolanan ürünüm cumartesi günü evime gelmesi gerekirken gelmedi. Yani Aras Kargo SMS anlaşması yapmayan firmaların gönderdikleri ürünleri zaten SMS bilgisi vermiyoruz alıcının evine gitmeye gerek yok mantığıyla hareket ederek insanları mağdur duruma düşürmektedir. 2 kez gelip geri dönen kargo oluyor bir SMS atan yok eve gelen yok. 3. Defa gönderttim yine eve gelen olmadı. Adana Toros şubesinden ve Aras Kargo'dan şikayetçiyim.

Ahmet Ahmet 126 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı15 Ekim 2018

  Gerekli işlemler sağlanarak sorun çözülmüştür. Teşekkürler.

 • Aras Kargo Temsilcisi15 Ekim 2018

  Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Ahmet15 Ekim 2018

  Bekliyorum

 • Aras Kargo Temsilcisi15 Ekim 2018

  Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler