12 Eylül 2013 #2007347

Aras Kargo Ürünü Eve Getirmiyor!

Arıyorum müşteri hizmetlerini ürün satın almışım. Ürünü satın aldığımda eve teslim diyor evime ürün getirilmiyor, teslimatımız dışında bir bölge diyor. Aras Kargo çalışanları. Müşteri hizmetleri de gönderen eve teslim olarak yollamamış diyor. Ben ilk defa öyle bir şeyle karşılaşıyorum herkes başka dilden konuşuyor.


Peki diyorum arkadaşım gelip alacak kargomu ben size telefondan bilgilerimi takip numarasını veririm diyorum gene yok diyor. İlla siz geleceksiniz ya da kimliğiniz olacak. Aras Kargo daha önce de öyle yaptı siz kaybedersiniz. O kadar da olmaz ya herkes bir dilden konuşuyor.

Ender 58 Okunma

Cevaplar

  • Ender13 Eylül 2013

    cozume yonelik hic birsey olmadı 20 dakka yurudum ustelık oraya gıttıgımde kargomu bulmak ıcın 10 dakka ugrastılar aras korgo burası alanımız dısı dedıkce ve eve teslım hizmet yapmadıkca hataydaydayken kulanmayacagım ıı calısmalar umarım her yere eve teslım yaparsınız arsuzda bir ilce oldu ve ilcenin icinde kasaba kasaba ayrım yapılmaz uzakta degil yollarıda kotu degil ayrım yapılırsa arsuza gideriz madenliye giremiyoruz genel mudurlugun arkasına sıgınılırsa hic kimse kusura bakmasın bidaha tercih etmem . ıı calısmalar aras korgo calısanları.

  • Aras Kargo Temsilcisi12 Eylül 2013

    Merhaba; Müşterimiz ile görüşülmüş olup, konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Sonuç hakkında müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön