06 Mayıs 2013 #1780150

Aras Kargo Ürünü Eksik Teslim Almış ve Eksik Teslim Etti!

İnternetten almış olduğum 7 parça ürünün kargo firması saymadan almış ve ürünü kapalı paket içerisinde ben yok iken şirkette çalışan personelin birine teslim etmiş. Tabi bu arkadaş özel olduğu için paketi kargo kuryesinin yanındaş açmamış( zaten açtırmazlar da). Daha sonra ben paketi açtığımda uzunleri eksik olduğunu gördüm.


Ürünü satın aldığım firmayı aradığımda kargocunun ürünleri eksik olduğuna dair bir belge tutulmasın durumunda eksik gelen ürünü gönderebileceklerini aksi durumda yapabilecekleri birşey olmadığını söylediler. Aras kargo semerciler şubesinin müdürü paketi yanlarında açmadığım için böylebir belge düzenleyemeyeceğini internetten satış yapan firmaların oyunu olduğunu söyledi.

Ramazan 17 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan10 Temmuz 2013

    Arasmı birdaha asla

  • Ramazan15 Mayıs 2013

    sadece hikaye anlatıyorsunuz. müşteri memnuyeti sıfır prosedürlerinizda hata var düzeltme eğilimine girmiyorsunuz. yenilikçi değilsiniz. çalışanlarınınızın tavır ve davranışları çok kötü., 3 haftadır. geri dönen olmadı memnun değilim ve mağdurum.

  • Aras Kargo Temsilcisi08 Mayıs 2013

    merhba, konu hususunda gerekli araştırmalar sağlanmakta olup en kısa zmanda müşterimize sonuç bilgisi verilecektir. saygılaırmızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön