04 Nisan 2013 #1724504

Aras Kargo Ürünler Paramparça!

3 paket halindeki cam ürünlerin 2 paketi paramparça halde elime geçti, bir tanesi cam çerçeve olan ürünün kırılmış olduğunu orda anlayınca cam kırılmalarına yapacak birşeylerinin olmadığını söyleyip beni yolladılar. Diğer 2. paketteki tv çamı kalınlığındaki ve özel bariyerli cam fanusun kırıldığını ancak eve gelip paketi açınca anlayabildim ve firmaya gittim 444 lu bir numara verdiler ve yolladılar, teldeki bayan ordakılkerin eşliğinde paketin açılıp tutanak tutulmuş olması gerektiğini söyledi ve cam ürünlerin sorumlulukları dahilinde olmadıklarını belirtti.


Ürün Singapur'dan Türkiye'ye tek çizik olmadan ulaştı fakat Tekİrdağ'dan Mersin'e Aras Kargo sayesinde tuzla buz olmuş halde geldi.

Samet 82 Okunma

Cevaplar

  • Samet08 Haziran 2013

    bana gönderilen ürünlerin fatura ibrazını yapıp ilgili dilekçeyi şubeye verip hasar gören ürünlerin ücretini tanzim ettim fakat 90 tl lik kargo ücretini tahsil edemedim. bunu orda sormama rağmen dilekçeye eklememe gerek olmadığını söyleyip sonra tahsil edemeyince dilekçeye yazmanız gerekirdi demeniz çok saçmaydı. of of.

  • Aras Kargo Temsilcisi04 Nisan 2013

    merhaba, konu hususunda görüşmek adına samet beye arama gerçekleştirilmiş ancak kendisine ulaşılamamıştır.ara bilgilendirme mail yolu ile yapılmış ve iletişim bilgilerimizde paylaşılmıştır. süreç tarafımızca takip edilmekte olup gerekli aksiyonlar alınarak sonuç bilgisi de kendisi ile paylaşılacaktır. bilgilerinize; ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön