Aras Kargo Ürüne El Koydu

Alperen Alperen17 Şubat 19:21

Aras Kargo İzmir altınyol şubede ki ismini vermeyen kel ve küpeli çalışanınız 17.02.2020 tarihinde saat 18:00 i geçmemesine rağmen kargomu almaya gittiğimde, "önümde bir sürü kargo girilmeyi bekliyor saat 18:00 e kadar bunları yetiştireceğim senin kargonu gidip arkada 700 kargo inde arayamam deyip kargomu teslim etmemiş alıkoymuştur, bu yaptığı suçtur kanunda yeri vardır. İsmini kasıtlı olarak vermediğini düşünüyorum. Sonrada saat zaten 18:00 i geçti sayılır kargoyu teslim edemem dedi. Sonra bu çalışanınızın arkadaşı şubeye geldi ve yine kel ve küpeli çalışanınız arkadaşının kargosunu teslim aldı. Kargoyu nasıl teslim aldığını sorunca da "bana isimi öğretme git şubeyi şikayet et adımı da vermiyorum diyerek çıkıştı. "Şikayet de edemezsin müşteri hizmetleri de 18:00 den sonra telefonunu da açmaz, seve seve yarini bekleyeceksin" dedi. Bu saygısız ve umursamaz çalışanınızdan şikayetçiyim. Kargoya el konuldu ve saygısızlık yapıldı.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Revnak 18 Şubat 15:20  

    O kadar hadsizlik yapabilecek özgüven Aras kargo çalışanlarının daimi tutumu. Merkezlerinin hiçbir yaptırımı yok. Merkezlerine de belli ki yaptırım uygulatan yok. En sevimsiz kargo Aras Kargo.

  • profile-icon Revnak 18 Şubat 15:18  

    Aras Kargo kargoları kaybetmekte ustadır. Yanlış iade kodu ile barkodlama yaparak farklı şubede kalan kargoları kayıp a düşsün e çok meraklılar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler