Aras Kargo Ürün Teslimi Sorunu

İsmail İsmail07 Nisan 10:07

25.03.2020 tarihinde avukatıma mahkeme evrakları ile ilgili bir kargoyu Aras Kargo aracılığı ile gönderdim. Bugün 07.04.2020 tarihinde Kayseri şubesinden aranarak kargomun teslim edilemediğini (adreste bulunulamadığı gerekçesiyle) bu sebeple şubeden gelip almam gerektiği söylendi.

Avukatımla görüştüğümde kendisine kargonun teslim edilmediğini ve bu konuyla ilgili kendisinin aranmadığını söyledi. Olağanüstü günlerden geçiyoruz Corona virüsünden dolayı insanlar evlerinden çalışabiliyor. Bu süreçte kaç defa internet üzerinden alışveriş yaptım, bütün kargo firmaları evde misiniz diye arıyor ve teslimatı sonra gerçekleştiriyor.

Kargom Ağrı şubesi tarafından teslimi adreste bulunamama gerekçesi ile kargoyu teslim etmeleri gereken avukatım veya şahsım aranmaksızın iade edilmiş ve kargom şu an Kayseri şubesine gelmiştir. Evde kal denilen şu günlerde hiçbir kabahatim yokken kargomu almak için evden çıkmam ve tekrar ücretini ödeyerek göndermem gerekecek, eğer bu yanlış düzeltilmez ise. Bu yanlışlığın ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler