Aras Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aras Kargo Ürün Teslimatı Problemi

448görüntüleme
Muberra
Muberra 25 Kasım 2020 13:22

Hepsiburada dan aldığım ürün 20 Kasım cumartesi saat 17:55 te Polatlı dan kargoya veriliyor. 6089******25 kargo takip numaralı kargom teslimat yapılacak kişi evde bulunamadığı yalanıyla teslim edilmeden geri gidiyor (inanırsanız). Teslimat yapılacak kişi 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı olan annem. Mart ayından beri evde. Annem defalarca Aras Kargo Yarımburgaz şubesini ve müşteri hizmetlerini arayıp bir muhatap bulamıyor. Bende bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım bankada teslim edilecek kişinin adreste bulunamaması sebebiyle iradeye gittiği bilgisini verdiler. Bunun üzerine bizde Aras Kargo'nun site içerisinde görüntülerini yasal işlem başlatmak üzere talep ettik. Ayrıca Aras Kargo Yarımburgaz şubesinin değerlendirmesi 1.6. Merak ediyorum acaba bu değerlendirmeleri genel merkez operasyon bölümü görmüyor mu yoksa oranında mı çivisi çıkmış. Velhasıl bu ülkede ahlaklı ne bir çalışan ne de bir kurum kalmamış. Sonuç olarak bu problemi çözmezseniz yasal yollara başvuracağım.

Aras Kargo Logo
Aras Kargo25 Kasım 2020 15:15

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinizi değerlendirmeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

Muberra
Muberra28 Kasım 2020 14:47

Sorunumu çözemediği iz gibi 2. Bir mağduriyet daha yaşattınız operasyon biriminiz başarısız. Tekrar bir hizmet içi eğitim ya da kadroları değmeli. Gittiğiniz yer vahim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler