06 Temmuz 2015

Aras Kargo Ürün Teslim Edilmiyor Sorun Devam Ediyor!

LCW firmasından 30 Haziran tarihinde 1 adet pantolon ve 10 adet t-shirt'ü ayrı ayrı sipariş verdim. Pantolon LCW sitesinde tarafıma teslim edildi gözüküyor ancak teslim edilmedi. Aras Kargo Fatura No. Ml 548202,2.siparişimin Sakarya'ya varışı 2 Temmuz olarak gözükmekte. Ancak bugün 6 Temmuz olmasına rağmen hala siparişim teslim edilmedi. Fatura No. Ml 549763. Hala beklemekteyim 2 siparişim de tarafıma ulaşmadı. Aras kargoya ulaşamıyorum. Muhatap bulamıyorum.

Hüseyin 98 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin09 Temmuz 2015

    Konu ürünün bana teslim edilmesiyle kapandı. Ancak firmaya teşekkür etmek istemiyorum. Yorum Yapmak İstiyorum butonu ve Teşekkür Etmek İstiyorum butonu dışında birkaç seçenek daha olmalı bence. Teşekkür etmek istemiyorum çünkü. Saygılar.

  • Hüseyin06 Temmuz 2015

    Ürünler elime geç geldikten sonra, yapılacak olan bir teslimatın gözümde hiçbir önemi yoktur. Sipariş geçtiğim ürün benim için çok çok önemli, ölüm kalım meselesi derecesinde önem taşıyan bir ürün olabilirdi. Aras Kargo yüzünden daha önce de başka sıkıntılar yaşadım. Bir kargo merkez şubeye gelip, müşteriye 3-4 günde nasıl teslim edilmez aklım almıyor. hem de ürün satın alırken, satın aldığımız firma hızlı teslimat garantisi vermişken. Kısacası Aras Kargo'dan memnun değilim ve mecbur kalmadıkça bir daha kullanmak istemiyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön