24 Eylül
Yorum Yap
#10942691

Aras Kargo Ürün Kayıp!

8032338318684 numarasiparişim 10 gün önce teslim edildi olarak gözüküyor. Teslim edildi yazdığı gün elime bir şey ulaşmadı ve 10 gün önce hızırbey şubelerine gittiğim de imza ve isim soy isim almadan yanlışlıkla farklı birine vermiş olabiliriz dediler. Sonuç olarak kargomu özel yapım bir ürün içinde olmasına rağmen kaybettiler. Ben birçok kargo şirketiyle çalıştım böyle geri dönüşü olmayan bir kargo şirketi görmedim. Çağrı merkezini arayıp şikayet bildirdim. Şikayetinizi alıyoruz geri dönecekler dediler. Evet döndüler dedikleri de şuydu “kargonuz hala kayıp mı? İçinde ne vardı? Peki biz sizi arayacağız. ” bu konuşma 10 gün önce oldu. Çağrı merkezleri de çözüm odaklı değil. Onlar da kalitesiz çıktı. Kimi kime şikayet edeyim. Kimden yardım beklemeliyim? Son olarak şubeyi yine bugün ben arıyorum kargonun kaybolduğunu ve paranın çalışan çocuktan kesileceğini. Ama bunun da maaşın yattığı zaman yani 1 hafta sonra olacağını belirttiler? Böyle bir şey olabilir mi? Ben sizin maaş gününüzü beklemek zorunda mıyım? Böyle bir iş akışı nasıl olabilir? Asla bir daha yolundan bile geçmeyeceğim bir firmasın Aras Kargo! Kötü bir firmasın! Aldığın hiçbir parayı hak etmiyorsun!

Büşra 183 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi24 Eylül

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Büşra24 Eylül

    Sizin de otomatik olarak vermiş olduğunuz bu cevaba inanmıyorum da güvenmiyorum da! Günlerdir aynı şeyi söyleyip hiçbir şey yapmayan bir firmasınız. Sizib için misafir memnuniyeti süreklilik insan kazanmak önemli değil bunu görmüş oldum! Sizin için para kazanmak ve hiç hak etmediğiniz halde!

  • Aras Kargo Temsilcisi24 Eylül

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler