30 Ocak
Yorum Yap
#11520070

Aras Kargo Ulukent Çalışanlarının Teslimat Sorunları!

25 Ocak'ta kargoya verilen ürünüm 28 Ekim'de Ulukent şubeye gelmiş. Bugün yani 30 Ocak'ta aradım bana dedikleri 28'inde biz geldik evde yoktunuz. Evde 7/24 insan var birinin olmaması imkansız. Madem geldiniz not neden bırakmadınız hadi onu da geçtim diğer kargo şirketleri gelecekleri zaman yarım saat önceden arıyorlar evde misiniz diye siz neden aramıyorsunuz? Bir de o da yetmezmiş gibi bugünün tarihi itibariyle (30 Ocak) Aras Kargo Ulukent şubesinde çalışan arkadaş haklıymış gibi üste çıkmaya çalışıyor. Ben böyle bir hizmet görmedim hizmeti geçtim insanlara zulüm yapmaktan başka bir işe yaramıyorsunuz. Bir de bana dediği siz bilirsiniz gelmezseniz kargonuz 3 gün sonra iade edilir. Yazık söyleyecek söz bulamıyorum. Bunun üstüne 10 dakika sonra gittim oradaki arkadaş telefonla konuşuyor ne tesadüftür ki konuştuğu kişinin de kargosu ona gitmiş fakat evde kimse yokmuş Aras Kargo'nun Ulukent şubesi çalışanları tam bir fiyasko bir işe yarayacağını zannetmiyorum ama umarım gerekli işlemleri yaparsınız.

Turan Turan 289 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi30 Ocak

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi30 Ocak

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler