28 Ağustos 2013 #1980622

Aras Kargo Uçak Kargo Zamanında Ulaşmadı!

Hızlı gelsin diye uçak kargo ile 26.08.2013 de Adana'dan gönderildi. Alıcı: İstanbul Çamlıca: Takip No: KA330524. Kargo 27.08.2013 öğleden önce saat 10 gibi elime geçeceğini söyledi. Ancak kargo hala İstanbul İkitelli'de gözüküyor, yani elime geçmedi. Paketin içeriği kuru gıda idi, söz verdikleri sürede ulaşsaydı bir problem olmayacaktı; ancak şuan paketin işe yarar bir tarafı kalıp kalmadığı meçhul. Müşteri ilişkilerini aradım, kargonuz 28.08.2013 de teslim edilecek dediler.


Müşteri ilişkilerine paketin içeriği bozulduysa ben zararımı kimden tazmin edeceğim dedim. Cevap vermiyor, yarın teslim edilecek beyefendi diyor. Böyle olacağı bilsem başka çözüm yolu arardım. Zararımın karşılanmasını istiyorum.

Ramazan 201 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan28 Ağustos 2013

    Ürün bugün elime geçti. Taahhüt edildiği zaman diliminde teslim edilmedi. Bir gün gecikmeyle teslim edildi. Uçak kargo ile değilde normal kargo ile gönderilseydi de 2 gün içerisinde teslim edilecekti. Uçak kargo olması nedeniyle fazla para alındı, aradaki farkın geri ödenmesini istiyorum. Ayrıca sorunun neden kaynaklandığının da tarafıma bildirilmesini istiyorum. Sunduğunuz servise güvenerek aksiyon alıyoruz; servisinizin belirtildiği gibi işlememesinden çok fazla rahatsızım.

  • Aras Kargo Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Merhaba; Müşterimize irtibat numarasından ulaşılamamış olup, e-posta yoluyla ara bilgilendirme yapılmıştır.Konu birimlerimiz ile paylaşılmıştır.Müşterimize sonuç hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön