13 Şubat 2013

Aras Kargo Ticari Ünvanım Zedelendi Ve Maddi Kayıp Yaşadım!

07. 02. 2013 tarihinde Hızırbey - Göztepe şubesinden vermiş olduğum iki parça kargomdan 1 parçası kayboldu! 08. 02. 2013 tarihinde satışını yaptığım ve 09. 02. 2013 günü saat 11:00 da Bebekdoğum günü partisinde kullanılmak üzere gönderdiğim bebek parti malzemelerinin bugün resmen telefon ile kayıp olduğunu öğrendim! Zaten siparişler ; 08. 02. 2013 günü teslim edilmediğinden dolayı ticari unvanım zedelendi.


Parti sahipleri ve davetlileri tarafından markam kötü değerlendirildi. Üstüne üstlük satışımın ücretini de tahsil edemedim. Tabiki siparişini eline alamayan müşterim malzemeleri organizasyon saatine kadar bekledi ama biz ancak bir sonuç alabildik. Bu sorumsuzluğun bedelini nasıl ve kim ödeyecek?

Zeynep 125 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep22 Şubat 2013

    Acaba 13 şubatta tazmin ödenecek cevabınıza ne zaman sadık kalıp ödeme yapacaksınız ? Şube genel müdürlüğe tm evrakları göndermesine rağmen hiç bir mağduriyetim halaaaa giderilmedi !!!!!! Aras kargonun müşteriye verdiği öneme dikkat etmeli !!!!!!!!!!!!!

  • Zeynep13 Şubat 2013

    Evet görüşüldü ama kendi sisteminizden kendi personelleriizin bile haberi yok .... Ben zaten dün arandım merkez aras tarafıdan kargomun kesın olarak kayboldugu ıletıldı... Ne araştırmasından bahsediyorsunuz ? Telefonda da bunu söyledim ama araştıracağız deniyor !!! Bu çalışma şekliyle kimsenin kimsede haberi yok... Sistemleriniz bilgileri gerektiği gibi göstermiyor.Nasıl iş bu acaba ? Parti sahipleri ve davetlileri tarafından markam kötü değerlendirildi. Üstüne üstlük satışımın ücretini de tahsil edemedim. Tabiki siparişini eline alamayan müşterim malzemeleri organizasyon saatine kadar bekledi ama biz ancak bir sonuç alabildik. Bu sorumsuzluğun bedelini nasıl ve kim ödeyecek?

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Şubat 2013

    merhaba, müşterimiz ile sözlü görüşülerek gerekli araştırmaların sağlanacağı ve trafına tekrar bilgilendirme yapılacağı iletilmiştir. saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön