16 Mart
#11725020

Aras Kargo Teslimatı Yapmadı!

Slazenger markasından yaptığım alışveriş Aras Kargo ile teslim edilecekti, ürün ihbarlı gönderilmediği için öncesinde şubeye ulaştığına dair aranmadım, bu kısımda sorun yok ama en azından bir ihbar kağıdı bırakılabilirdi, ben kontrol etmesem kargom son günde şubeden geri dönecekti ve buna karşılık apartman girişinde hiçbir kağıt dahi yoktu, şubeye gittiğimde dışarıda olduğundan belli sebeplerle kağıdın kaybolmuş olabileceğini söylediler. Ona da tamam ama en azından kargonun şubeye geri döndüğüne dair bir mesaj veya arama olabilirdi. Profesyonel olan şirketler bu şekilde ilerliyorlar, saçma bahanelerle kağıdın kaybolmuş olabileceğini öne sürmek bir çözüm değil.

Sinem Sinem 228 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sinem23 Nisan

    Bu konu tekrarlandı. Tekrar USPA firmasından yaptığım alışveriş sonucu alışveriş yaptığım kargo tarafıma not dahi bırakılmadan firmanın deposuna geri döndü ve mağdur oldum, hiçbir şey için düzeltme yaptığınız falan yok, sorun yaşadığım ve aksiyon alamayan bir kargo firmasısınız.

  • Aras Kargo Temsilcisi18 Mart

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmış olup yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Mart

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler