sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Aras Kargo Teslimatı Yapılmayan Ürünler

Sertaç Sertaç25 Kasım 2020 16:56

Siparişini vermiş olduğum ürünler adresime teslim edilmiyor. Siparişi verdiğim yerden 2018 yılından beri ürünlerim evime sorunsuz bir şekilde gelir. Hiçbir sorun yaşamadım ömrüm hayatımda. Hatta bir önceki teslimatı Aras Kargo'yu seçerek yaptım ve sorunsuz bir şekilde teslim edildi. Ancak en son verdiğim sipariş 20.11.2020 tarihinde Aras Kargo'ya verildi ve halen teslimi yapılmadı. Kargo bilgilerinin içerisine girildiği vakit ise yapılan bildirimler tam bir komedi. "Adres yanlış/yetersiz, Alıcı Kargoyu kabul etmiyor, Köşe Duvar 24, Duvar 25". Tekrardan belirteyim bir önceki siparişim sorunsuz bir şekilde Aras Kargo tarafından teslim edilmişti. Hatta 2018 yılından beri hiçbir sorun yaşamıyorum diğer Kargo Şirketleriyle aynı yerinden gönderilen ürünlerde. 25.11.2020 tarihinde saat 16:25'te Aras Kargo'nun Canlı Destek ile olan görüşmem ise tam bir fiyasko. Bana verdiği cevap sadece şu şekilde "Bu kargo Şirinevler şubede görünüyor şubeden alabilirsiniz". Akabinde başka hiçbir bilgi vermeden, hatta ve hatta iyi günler vs. Demeden görüşmeyi sonlandırdı. Benim yazdıklarıma ise sistem otomatik olarak geri bildiriminiz arşivlendi diye bildirim yapıyor. Aras Kargo'yu bundan sonra seçmeyeceğime eminim.

full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Sertaç 26 Kasım 2020 16:13

5 dakika önce ürünler teslim edildi sonunda. Normalde Pazartesi günü teslim edilmesi gereken ürünleri saçma nedenler ile teslimini gerçekleştirmeyip, 4 gün gecikme ile teslim etme başarısını gösteren Aras Kargo çalışanlarını tebrik ediyorum.

Aras Kargo Logo Aras Kargo 25 Kasım 2020 16:56

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinizi değerlendirmeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler