19 Haziran 2014

Aras Kargo Teslimat Yapmıyor!

Bugün elimde olması gereken teslimatım, Aras Kargo çalışanlarının yanlış şubeye yönlendirmesi sonucunda gelmedi. Önemli ve sağlık açısından gerekli bir ürün olmasa bu kadar mağdur olmayacağım ama insanların hatası sebebiyle böyle şeyler yaşamak gerçekten çok can sıkıcı.


Üstelik arayıp haber de vermiyorlar. Verdikleri tek cevap "o bölgenin sistemine giremediğimizden kargonuz tekrardan dağıtım merkezine geri gönderilecek". Bu nasıl bir mantıktır ya? Madem hatalı olan sensin oradan hemen yönlendir bana ürünümü ki bahsettiğin o kalite anlayışını ben de görmüş olayım. Şükür ki bu piyasada tek değiller ve çok daha sistematik çalışan firmalar var.

Nur 164 Okunma

Cevaplar

  • Nur24 Haziran 2014

    firmadan yalnızca şikayetinizle ilgili yönlendirmeler yapıldı size haber verecekler gibi bir mail aldım. bunun dışında ne arayan ne de haber veren oldu. ertesi gün yine ben genel merkezi arayarak kargomun durumunu öğrendim ve gittiği şubedekilere rica ettim artık ve o şekilde paketim bana ulaştı. söyledindiğine göre ilgili şubeyle (palmiye şubesi) alakalı sorun her zaman oluyormuş ve benzeri şeyler yaşanıyormuş. bu şikayetleri önemsemediğiniz anlamına geliyor zaten.

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Haziran 2014

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön