25 Haziran
#12160821

Aras Kargo Teslimat Yapmıyor

Aras Kargo ile geçen hafta salı günü gönderdiğim kargo hala karşı tarafın eline ulaşmamış gözüktüğünü gördüm, geçen hafta cuma günü müşteri hizmetlerini aradığımda bana karşı tarafın kargoyu istememesinden teslim etmediklerini söylediler, karşı tarafta tam tersine kaç gündür Pozcu şubesine ulaşmaya çalıştıklarını, tellerine ulaşamadığını, evde beklediklerini söylediler. Sistemden bugün bakıyorum hala teslim edilmemiş yapılmış olan bu büyük ayıbı bir an önce düzeltilmesini mağduriyetin giderilmesini istiyorum.

Senay Senay 912 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Senay26 Haziran

    Sizi Allah'a havale ediyorum isini düzgün yapmayan her kargo çalışanını beni çok büyük mağdur ettiniz ücretini ödediğim kargomu alıcıya iletmeden doğru olmayan şey yazarak iadesini tarafıma yapan Pozcu şubesini sayısız kere aradığım müşteri hizmetleri çalışanlarını şikayet birimini isini düzgün yapmayan bütün Aras Kargo çalışanları sizi Allah'a havale ediyorum gidip kargomu iade alacağım hem müşterimi kaybettim sayenizde hem ücretini ödediğim kargo müşteri götürülmediği halde cebimden alınan para? 

  • Senay26 Haziran

    Ne şubeleri telefona cevap verir ne müşteri hizmetini yapar ne şikayet birimleri konu ile ilgilenir iyi bir şubeye denk geldiyseniz ne ala içlerinden birkaç tanede çıksın tam 8 gündür gönderdiğim kargo ile uğraşıyorum kargoyu sözde karşı tarafın almadığını iddia ediyorlar karşı taraf benimle gorusurlmedi diyor müşteri hizmetleri ilgileneceğiz diyor sonuç kargo tekrar şubeme gelmiş? Telefonda hala ilgilniyoruz diyorlar şikayet varda bu hafta largo ile ilgili ikinci yazışım şikayet biriminin umurumda bile değil kargodan bir kisi bile aramadı umurlarında bile değil

Ziyaretçi Yorumları