14 Ocak
Yorum Yap
#11445307

Aras Kargo Teslimat Yapmıyor!

On dakika önce kapımın zili çaldı. 6 aylık hamileyim bu arada. Neyse uzanıyordum zil çalınca kaç gündür beklediğim kargo gelmiştir diye düşündüm ki öyle de oldu. Ben kapıyı daha açmadan bir arabanın sesini duydum kapıyı açtım kimse yok. Hemen balkona çıktım baktım Aras Kargo'nun arabası basmış gaza gidiyor. Kapıya da yazmışlar “evde yoklar” diye. Ya Allah aşkına daha bir kere zile basmayla nasıl evde bulamıyorsunuz ben merak ediyorum. Sinirlerim bozuldu bir daha asla Aras Kargo ile anlaşmalı yerlerden alışveriş yapmayacağım.

Emel Emel 155 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi04 Şubat

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmış olup yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi14 Ocak

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler