23 Ekim 2015

Aras Kargo Teslimat Yapmayıp Yanlış Gerekçe Sunma!

Kitapisler.com firmasından satın aldığım kitapları teslim etmeyen ve gerekçe olarak "adres yanlış/yetersiz" şeklinde yanlış bilgi veren, adrese not bırakmadığı halde "uğrama notu bırakıldı" diyen Aras Kargo firması ve teslimat elemanından şikayetçiyim. Zira aynı Kitapisler.com firmasından 1 ay kadar önce satın aldığım kitaplar aynı adrese aynı Aras Kargo firmasınca teslim edilmişti. O zaman adres doğruydu da şimdi mi yetersiz? Ayrıca adres resmi bir kurum adresidir ve adreste bulunamama ihtimali olamaz. Müşterisine yanlış yapan, yanlış bilgi veren, müşterisinin emanetini zamanında teslim etmeyen Aras Kargo firmasının kendini düzeltmesi ve ilgili birimi/elamanı uyarması dileğiyle şikayetçiyim.

Abdullah 55 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah26 Ekim 2015

    Aras Kargo firmasının, benim kargomla ilgili "kargo elemanının üç gün içinde art arda sergilediği iki farklı tutum" la ilgili attığı adımları merak ediyorum. Belki benim merakımı giderir ve toplumu da bilgilendirirler, bu amaçla attıkları adımla ilgili aynı mecrada toplumu bilgilendirme fırsatları olsun diye buradan sorumu iletiyorum:Önceki iki gün "adres yanlış/yetersiz" diyerek kargoyu teslim etmeyen kargo elemanı 3. gün aynı adresi nasıl yeterli görmüştür (zira 1 ay kadar önce de aynı adrese gelmiştiniz) ve teslim etmiştir. Ayrıca adresi gayet acık olan ve bir kamu hastanesi olan adres için hangi düşünceyle "adres yanlış/yetersiz" denilmiştir. Bunu eminim bir çok kişi merak etmiştir.

  • Abdullah26 Ekim 2015

    Evet, Aras Kargo firması benden kargo bilgilerini istedi ve ben de hemen ilettim ancak bana tekrar dönmediler. Kargo teslimi yapıldı. Ancak kargo teslim elemanının yaklaşımı çok rahatsız edici olup aynen şöyledir: (Kargo adresim bir kamu hastanesidir. Büyük uğraşlar sonucu adrese kadar gelen) kargo elemanı telefon ederek beni danışmaya çağırmış, yazılı adrese kadar gelmesini söyleyince "müsait olursam" gelirim demiştir. Israrım üzerine çok büyük afra tafralarla ve büyük bir kabalıkla ancak getirebilmiştir. Aras Kargo firmasına tavsiyem şudur: 1-Adrese teslim etmeyeceği kargoları lütfen teslim almasınlar. 2-Çalışan personelini takip edip hizmet kalitelerini iyileştirici adımları atsınlar.

  • Aras Kargo Temsilcisi23 Ekim 2015

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön