24 Ocak 2014 #2255216

Aras Kargo Teslimat Yapmayıp İade Ücreti Kesildi!

Aras Kargo Akhisar Şubesinden geçen cuma Elazığ'a gönderdiğim paket bugün hala ulaşmayınca arama sonucu adreste şahsın bulunmadığı ve aranmasına rağmen ulaşılamadığı gerekçesiyle geri iade gönderildiği ifade edildi.


Karşı ödemeli gönderdiğim kargonun hem gidiş hemde dönüş ücretini ödemem durumunda teslim alabileceğim belirtildi. Gönderdiğim okul çalışanı bir memur ve cep telefonunu hiç kapatmadığını ifade ediyorken firma yetkililerin ısrarla aynı şeyleri öne sürmeleri çok can sıkıcı.


Üstelik gönderi öncesi arkadaşım başka kargo firması önermişken ben Aras'la çalıştığım için bunu tercih ettim. Firma yetkililerinden mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Esma 87 Okunma

Cevaplar

  • Esma27 Ocak 2014

    bugün söz konusu paket evime gönderilip ücret babamdan tahsil edilmiş .ve ben genel müdürlüğün şikayetimle ilgili destek sözüne rağmen kargomun eve gönderilip ücretin tahsil edilmesini büyük bir duyarsızlık iletişim kopukluğu ve sorumsuzluk olarak görüyorum .

  • Esma25 Ocak 2014

    Müşteri Temsilcisinden gelen talep doğrultusundan istenilen bilgileri taraflarını ilettim .Problemin giderileceğini umut ediyorum

  • Aras Kargo Temsilcisi25 Ocak 2014

    Merahaba, Konu hususunda kargo bilgilerine ulaşılamaması sebebi ile e-posta yolu ile müşterimizden detaylı bilgi talep edilmiştir. Alınan bilgiler doğrultusunda gerekli incelemeler sağlanarak müşterimize destek verilebilecektir. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön