04 Eylül 2015

Aras Kargo Teslimat Yapılmaması ve Adrese Gelinmemesi

29.08.2015 tarihinde bir internet mağazasından almış olduğum ürün 31.08.2015 tarihinde tarafıma teslim edilmesi gerekirken 04.09.2015 tarihi itibarıyla hala tarafıma ulaşmamıştır. Ulaşmama gerekçesi olarak ürün kabul edilmemiştir şeklinde internet sitelerine giriş yapmışlar. Bir kere ben gelen ürünü kabul etmediysem neden hala şubede bekletiliyor alsın göndersinler satıcıya. Bu sorunu ilk defa yaşamıyoruz. Daha önceki kargolarımda da aynı şekilde davranıldı. Firmaya gerek canlı bildirim gerekse telefon ile şikayetimi aktardım ama henüz bir geri dönüş yapılmadı. Kargoya verilen adres Ankara kargonun teslim edileceği yer yine Ankara ve bugün itibarıyla 1 hafta oldu. Sizce kabul edilebilir mi?

İlker 81 Okunma

Cevaplar

  • İlker10 Eylül 2015

    Müşterinize yani bana 6 gün geçmesine rağmen henüz dönüş yapılmadı nedenini öğrenebilir miyim acaba. Kargonun teslim edilmiş olması (1 hafta sonra) problemin ortadan kalktığını mı gösteriyor. Şu an yine bir kargo bekliyorum arasa vermişler (anlaşmalı oldukları için) merak ediyorum kaç gün sonra ulaşacak diye. (Şubeye ulaşmanın bir yöntemini daha iletebilirseniz sevinirim. Çünkü her aramada meşgule düşürülüyor telefon. Mobil bölge olarak geçiyor ve haftanın belli günü geliyor ise lütfen internet sitenizde de güncelleyiniz çünkü orada hafta içi her gün teslimat yapıldığı yazıyor.)

  • Aras Kargo Temsilcisi04 Eylül 2015

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön