03 Nisan 2015

Aras Kargo Teslimat Yapılmadı

Ben İstanbul'da yurtta kalan bir öğrenciyim. Yurt bu sene kargo teslimatı almamaya başladı. Gelen kargoları yurt danışmasın dan ismimiz anons edilerek danışmaya inip gelen kuryeden anında teslim alıyoruz.


Bu uzun süredir böyle sıkıntısız işliyor. Sizin firmanızla da aynı şekilde teslimatımızı aldık defalarca. Fakat bu sabah İstanbul İstinye şubesindeki kurye arayarak kargoyu getirmeyeceğini ve gelip şubeden almam gerektiğini söyledi.


Sebebi anons edildikten sonra bizim 1 kat aşağı inerken onun 2 dakika beklemesiymiş. Bunu söylerken ki tavrı da ayrı bir mesele. Müşteri memnuniyeti için verdiğiniz hizmeti bir daha gözden geçirin. Benimle birlikte bir çok müşteriniz başka firmalara yönelebilir.

Gökhan 48 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi03 Nisan 2015

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

  • Gökhan03 Nisan 2015

    Konuşma içeriģinde " bir daha bizi seçme o zaman kardeşim, kime şikayet edersen et" gibi cümlelerini de işittim çalışanınızdan. Çalışanınızın müşteriye karşı üslubu gerçekten sizi gözümde çok düşürdü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön