31 Ocak 2014 #2268323

Aras Kargo Teslimat Yapamıyor!

Beklediğimiz bir kargo nedeniyle eşimin X numaralı telefonuna“..adresinizde bulunamadığınızdan Tershane şubemize gelerek” şeklinde mesaj gelmiş, evde bulunan eşim mesajda belirtilen telefonu
arayıp “evde olduğumuzu kargomuzu lojman giriş bölgesine yani nizamiyeye kadar getirmek zorunda olduklarını söylediğinde” telefondaki kişi “askeri tesislere getiremediklerini belirterek bizim gelip şubeden almamız gerektiğini” umursamaz ve kaba bir şekilde söylemiştir. Kargo elemanlarınız genel olarak kargoyu hiç getirmeden telefon ile arayıp bizlerin gelip almamızı istemekte (yada getirip evde bulamadıklarını söyleyip) ve iletişim esnasında kaba tavır ve davranışlarda bulunmaktadır.

Caghan 100 Okunma

Cevaplar

 • Caghan20 Mayıs 2015

  Bu süreçte müşteri memnuniyeti için izlediğimiz yolun yanlış olduğunu öğrendim. Biz normal olarak hizmetinden şikayetçi olduğumuz firma ya da kuruluşa şikayet ediyoruz, firmada arz talep dengelerine bakıyor, müşteri sıkıntısı çekmiyorsa ve kaliteyi artırmak için harcayacağı külfete değmeyeceğine kannat getirirse şikayeti görmezden gelip faaliyetine devam ediyor. Bizim yanlışımızda burada aslında firmadan şikayetçi olan bizler kargo firmasına şikayetimizi yaparken aynı zamanda kargo firmasına iş veren yani onlara PARAyı veren firmalara da kargo firmasından şikayetimizi iletmediğimiz için hatalıyız. Kargo firmasına iş veren firma/satıcı kendisine gelen kargo şikayetlerini üst üste koyup firmaya iş vermediğinde kargo firması hizmet kalitesini değiştirmek zorunda kalacaktır. Benim şikayetimi görmezden gelen kargo firması, Hepsiburada.com un listesinden aras ı çıkardığını düşünün, sizce tesiri olur mu, bence olur. 7000 küsur şikayeti var, 250 teşekkürünü düşün, 6750 kişi ayrı ayrı fark yaratamasada birlikte fark yaratmaya mecbur edecektir. Bu her yerde geçerli firmayı önce kendisine, eğer dikkate almıyorsa ona parayı verene şikayet edin.

 • Caghan04 Şubat 2014

  mecbur kalmazsam aras kargoyu tercih etmem, tavsiyede etmem.

 • Caghan04 Şubat 2014

  e-posta yoluyla talep edilen bilgiye cevap verdim. sonra onların istediği gibi paşa paşa gidip şubeden kargomu aldım. firmadan da bir dönüş olmadı.

 • Aras Kargo Temsilcisi31 Ocak 2014

  Merhaba; Konu hususunda müşterimizden e-posta yoluyla detaylı bilgi talep edildi. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön