4 g
Yorum Yap
#11445719

Aras Kargo Teslimat Yapamadı!

İzmir'den İstanbul'a gönderilen 9157428384271 takip numaralı kargomuz dört gündür teslim edilmemiştir. Adrese gidilmemesine rağmen gidilmiş ama evde kimse bulunamadığından teslim edilememiştir diye Aras Kargo personeli tarafından yalan beyanda bulunulmuştur. Bu tarz ticari ahlak dışı davranışlar sergileyen personel hakkında gerekli uyarıların yapılmasını ve mevcut kargomuzun acilen ulaştırılmasını talep ediyoruz.

Zafer Zafer 253 Okunma

Cevaplar

  • Zafer3 g

    Çalışmalarınız boşa. Kargomuz teslim edilemediği gibi, bugün İzmir e iadesi yapılmış. Bu mağduriyetimizi nasıl gidereceksiniz? Adresinde siparişini bekleyen müşterim günlerdir teslim edilecek diye bekliyor, şubenizi arıyor teslimatta deniyor, kimse gelmediği halde adreste bulunamadı notu düşülüyor, sonra da İzmir e iade yola çıkıyor. Müşterim mağdur, biz mağdur. Şimdi tekrar kargo parası isteyeceksiniz ürünü göndermek için. Aras Kargo bu işi bıraksın. Haksız kazanç bu yaptığınız.

  • Zafer3 g

    10 Aralık 2019 da gönderilen 9157428384271 takip numaralı kargomuz, müşterimiz tüm gün yerinde beklemesine rağmen 'adreste bulunamadı' diye gerçek dışı not düşülmüş olup, sonraki günlerde dağıtıma çıktı bugün yarın teslim edilir derken, şimdi de ürün iade olarak tekrar firmamıza gönderilmek üzere yola çıkmış. Böyle bir kargoculuk anlayışı olamaz. Şiddetle kınıyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi4 g

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler