19 Mart
Yorum Yap
#11735768

Aras Kargo Teslimat Süresini Uzatıyor!

18.03.2019 tarihinde Ankara Elmadağ şubeden saat 18:15'de gönderilen gönderi hala Ankara transferde görünüyor. Bu ne saçma bir süreçtir. Başka kargo şirketi ile aynı saatlerde Konya'dan verilmiş kargo elime ulaştı. Ben artık Aras Kargo hakkında şikayet yazmaktan bıktım.

Şenol Şenol 1.123 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Şenol20 Mart

    Bu şikayet ile ilgili yaşanan sıkıntıdan dolayı özür dilediniz. Bugün AN770592-079918 fiş numarası ile yeni bir kargom yine Ankara'dan yola çıktı. Eğer bu kargo yarın İstanbul’a ulaşmaz ise, beni aradığınız zaman söyledikeriniz hepsi yalanmış diyeceğim. Sadece buraya şikayet yazanları oyalamak için bu tarz şeylere başvurduğu düşüneceğim.

  • Aras Kargo Temsilcisi20 Mart

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmış olup yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Mart

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları