06 Eylül 2016

Aras Kargo Teslimat Süresi

Firmanın her yeri sorunlu! 01.09.2016 tarihinde bana gönderilen kargonun web sitesinde teslimat süresi 48 saat olarak gözükmekte. 05.09.2016 günü firmanın direk genel merkezini arayarak şikayetimi ilettim. Sorunun çözülüp bana telefon ile en kısa sürede geri dönüş yapılacağı söylendi (tabi ki aramadılar). Bir gün sonra 06.09.2016 tarihinde 13.30 ilimdeki şubeyi aradığımda bana yanlış bir numara vererek başka bir şubeye yönlendirdiler. İnternete şubenin doğru numarasını bulup o şubeyi 3 kere aramama rağmen telefon her defasında kapatıldı. 4. aramamda ise telefona ulaşılmadı. Tekrar genel müdürlüğünü aradığım ve şikayet oluşturduğumda (kimi kime şikayet ediyorsak) bana kargomun bugün teslim edileceğini söylediler ve şu anda hala bekliyorum. Firmanın genel merkezinden şubesine kadar her yeri sorunlu.

Mırac 144 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi07 Eylül 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Mırac06 Eylül 2016

    Bu günde bana ulaşmadı. Saat 19.00 civarı takip sistemine girdim kargomun adres yetersizliğinden ulaştırılamadığı notu düşmüş. Şimdi de bu bahanenin arkasınamı saklanacaksınız? Bu kargo zaten Bugüne kadar hiç teslimata çıkmamıştı bu günde teslimata çıkarılıp teslim edilmedi... Her defasında bana konu ile ilgili bilgi vereceğini söyleyen müşteri hizmetleri de beni aramadı?... . Ben o kargoyu sabah gider o şubeden teslim alırım. Ancak Aras Kargo benim için tamamen bitmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön