29 Ağustos 2013 #1983353

Aras Kargo Teslimat İşini Yokuşa Sürüyor!

Evim.net ten yaptığım bir alışverişin teslimi için firma Aras Kargo ile gönderim yaptı. Ben çalışan bir bayan olarak sürekli evde değilim, telefon bilgilerim göndericide ve kargo şirketindeki adreste mevcut olup ürün adresime geldiğinde hiç bir şekilde telefonla bilgi verilmeyip, kapıya kargonuz teslim edilemedi diye bir not bırakılmış. Şubeyi arıyorum, bugün evde teslim alacak birisini bekletiyorum, kargoyu bugün teslim edebilirsiniz diyorum, biz bir defa geldik siz evde değildiniz kargoyu şubeden almalısınız ikinci defa teslimatımız yok deniliyor.


Mesai saatleri dahilinde kargoyu şubeden teslim almam mümkün değil. Birini gönderip aldırma şansım yok. Kargo elde taşınacak küçük bir paket değil.

Ayben 34 Okunma

Cevaplar

  • Ayben03 Eylül 2013

    ARAS KARGO HİÇ BİR ŞEKİLDE TARAFIMA GERİ DÖNÜŞ SAĞLAMADI, ÜRÜNÜ KENDİ İMKANLARIMLA BİR ARAÇ GÖNDERİP ALDIRMAK ZORUNDA KALDIM, BUNDAN SONRAKİ ALIMLARIMDA KESİNLİKLE ARAS KARGODAN HİZMET ALMAYI DÜŞÜNMÜYORUM VE ÇEVREMDEKİLERİ DE ARAS KARGO İLE ÇALIŞMAMA YÖNÜNDE UYARACAĞIM. ŞİKAYETLERİMİZİ DİLE GETİRECEK BİR PLATFORM HAZIRLADIĞINIZ İÇİN SİZLERE TEŞEKKÜR EDER, İYİ ÇALIŞMALAR DİLEİRM.

  • Ayben03 Eylül 2013

    ARAS KARGO HİÇ BİR ŞEKİLDE TARAFIMA GERİ DÖNÜŞ SAĞLAMADI, ÜRÜNÜ KENDİ İMKANLARIMLA BİR ARAÇ GÖNDERİP ALDIRTTIM, ARAS KARGONUN HİZMETLERİNDEN HİÇ BİR ŞEKİLDE MEMNUN DEĞİLİM, BİR SONRAKİ İŞLEMLERİMDE ASLA ARAS KARGO İLE ÇALIŞMAYACAĞIM VE ÇEVREMDEKİ KİŞİLERE ARAS KARGO İLE ÇALIŞMAMALARI YÖNÜNDE BİLGİLENDİRMELERİMİ YAPACAĞIM.

  • Aras Kargo Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Merhaba; Konu kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmış olup, müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön