Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Aras Kargo Teslimat Hakkında Yalan Söylediler!

profile
Basema
16 Nisan 2023
377

Çok önemli/ Bu inanılmaz. Aras Kargo sana güvenirdim. İnternetten aldığım ürünleri teslim etmek için diğer kargo firmaları arasından sizi seçtim.

Kargo takip No. 3417112336586 Çıkış Şube :Konsopa Varış Şube: Cennet (İstanbul, Küçükçekmece)

Bu benim telefonuma gönderdiğiniz SMS.

" 3417112336586 takip numaralı kargonuzu b**** e**** s**** (Kendisi) teslim ettik."

Güvenlikli bir binada oturuyorum. Birkaç saat bina kapı girişinde oturuyordum ki kargom geldi diye yazdınız. Bu olamaz, çünkü güvenlik görevlisi Aras Kargo aracı hatta Aras Kargo kuryesi görmedi, ben sizi görmedim, güvenlik kameraları binaya giren Aras kargosu kaydetmedi. Madem durum böyle, o zaman nasıl oldu da kargo teslim edildi dediniz! Lütfen müşteri temsilcisinin benimle iletişime geçeceğini söylemeyiniz. Çünkü o aradığında belki ben uyuyor olacağım ve size ulaşamadık diyeceksiniz. Şimdi kargomun nerede olduğunu söyle lütfen, onu kaybetmediğini söyle, lütfen gerçekten bana getir ®. Takip numaramdan önce verdim. Lütfen bana ve diğerlerine sana tekrar güvenmem için yardım et.

Gelişme
Gelişme

16 Nisan 2023 18:25

Aras Kargo yakışmayan bir skandal. Çok önemli/ Bu inanılmaz. Aras Kargo sana güvenirdim. İnternetten aldığım ürünleri teslim etmek için diğer kargo firmaları arasından sizi seçtim. Güvenlikli bir binada oturuyorum. Birkaç saat bina kapı girişinde oturuyordum ki kargom geldi diye yazdınız. Bu Olamaz, çünkü güvenlik görevlisi Aras Kargo aracı hatta Aras Kargo kuryesi görmedi, ben sizi görmedim, güvenlik kameraları binaya giren Aras kargosu kaydetmedi. Madem durum böyle, o zaman nasıl oldu da kargo teslim edildi dediniz! Lütfen müşteri temsilcisinin benimle iletişime geçeceğini söylemeyiniz. Çünkü o aradığında belki ben uyuyor olacağım ve size ulaşamadık diyeceksiniz. Şimdi kargomun nerede olduğunu söyle lütfen, onu kaybetmediğini söyle, lütfen gerçekten bana getir. Adrese teslim etmeniz gerçekten çok yakışıyor, lütfen. Şubeden gelip almamak. Takip numaramdan önce verdim. Lütfen bana ve diğerlerine sana tekrar güvenmem için yardım et.

profile
1 Destek
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Aras Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 sa 16 dk
Aras Kargo Logo
16 Nisan 2023 18:33

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

Aras Kargo Logo
18 Nisan 2023 17:25

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinize dair sizlere telefon bilgilerinizden ulaşamadık. Sevgilerimizle...    Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Aras Kargo İş Bilmezliği İle Alakalı

profile
Numan
30 Ocak
313
"Aras Kargo ile yaşadığım sıkıntıyı buraya yazar yazmaz 30 dakika içerisinde ulaşım sağladı derya hanım... Ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırdılar hızlı çözüm için teşekkür ederim"
Aras Kargo İş Bilmezliği İle Alakalı
4
Çözüldü

Aras Kargo Sipariş Teslim Edildi Mesajı

profile
Sabri
13 Ocak
123
"Müşteri hizmetlerinden Doğan bey tarafından arandım. Süreçle ilgili özür diledi aksaklığı ilettim. Teşekkürler"
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Aras Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 sa 16 dk
Benzer Şikayet Yaz