31 Ekim
Yorum Yap
#11094803

Aras Kargo Teslimat Başarısızlığı!

Trendyol'dan aldığım Aras Kargo'yla elime ulaşması gereken siparişim 1 haftadır yolda diye geçiştiriliyorum. Bugün Trendyol'dan gelen maille kargomun eve geldiği beni bulamadığı yalanını duyuyorum. Hepside yetmiyormuş gibi Trendyol'un müşteri hizmetlerini aradığımda şubede koskoca bebek arabasının kaybolduğunu para iadesi yapılacağını söylüyorlar 1 haftadır boşuna uğraştığıma mi yanayım 1 haftadır evden çıkmadığıma mi? Size soruyorum hala Aras Kargo'yla çalışmaya devam edecek misiniz ve Aras Kargo yetkililerine soruyorum hep bu sorumsuzluğunuz devam edecek mi?

Handan 250 Okunma

Cevaplar

  • Handan13 Kasım

    102169646 teslimat numaralı ürünüm yine Aras Kargo tarafından bilmem kaçıncı kez evde olamadığım yalanıyla teslim edilmedi uzun suredir yaşadığımız maduriyetler sonucunda Aras Kargo ve Trendyol'u boykot ediyorum. Her platformdada bunu dile getirmeye devam edeceğim.

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ekim

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ekim

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler