Aras Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Aras Kargo Teslim Etmediği Kargoya Teslim Edildi Kaydı Girmiş!

428
Merve
Merve 24 Mart 22:48

Aras Kargo teslim etmediği ürünü teslim ettiğini iddia ediyor. Teslim edilmediği bana aşikar. Zira teslim alan kişinin t. C. Kimlik numarası 4 ile başlıyor, bana ve yakınıma ait değil. Ayrıca hareket yönlendirmede bana teslim edildiği iddia edilen saatten sonra şubeye kargomun indirildiği kaydı girilmiş. 9 Mart iddia olunan teslimat tarihi. Bugün olmuş ayın 24. 2 haftadır oyalanıyorum. Trendyol ® Aras Kargo'ya, Aras Kargo şubeye, Şube Kuryeye paslıyor! İlgili yerlere şikayetimi yaptım ve yapacağım. Mağdur oldum.

Gelişme
Gelişme

01 Nisan 14:17

Aras Kargo bana teslim etmediği kargomu teslim etmiş olarak sisteme kaydetmiştir. Ancak kendisi de kayıtlar arasında çelişki oluşturmuş, hareket ve yönlendirme sekmesinde kargonun şubede olduğunu belirtmiştir. Adıma teslim alındığı bilgisini girmiş ancak sisteme giril yaptığı 4 ile başlayan t. C. Kimlik tarafıma ait değildir. 9 marttan bu yana Trendyol'a doğru veri aktarımı yapıp ürünü teslim almadığımı belirtmelerini istiyorum. Ancak sadece oyalanıyorum. Neredeyse bir olacak. Böyle giderse Aras Kargo ile hukuki yollardan hesaplaşacağız!

Aras Kargo Logo
Aras Kargo24 Mart 22:48
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
132
4 gün önce
profile
Tc Nilden'in Teşekkür Mesajı
  • 2 gün önce

“Kurye arkadaşlara işlerine daha hakim olmaları ve nazik olmaları konusunda da gerekli eğitimi vereceğinizi düşünüyorum. Teşekkürler”

Aras Kargo Ürünüme Ulaşamıyorum Teslimat Numarası Verilmedi

Ben adresimden kargo aşınması için akşam form doldurdum. Adresten kargo talebinde bulunabilmek için zaten internet gönderen ve açıcı isim soy isim, ad...

profile
239
4 gün önce

Aras Kargo Kargoyu Eve Getirmiyor

Trendyol dan alışveriş yaptım daha önce de olduğu gibi Aras Kargo eve kargoyu getirmedi. Bana gelen mesaj da kargoyu kabul etmediğim yazıyor. Telefon numaram olduğu halde herhangi bir arama yapmadan şubeye geri götürmüş kurye. İnternetten yaptığım her alışveriş sonrası şubeye gitmek istemiyorum.

Aras Kargo Kargoyu Eve Getirmiyor
  • profile
1 Destekçi
profile
28
5 gün önce

Aras Kargom Bana Ulaşamadı Şubeden Muhatap Bulamıyorum

Aras Kargo Alipaşa şubesine kargom geldi. Kurye eve ulaştırmadı. Şubeyi arıyorum telefonu açıp bekliyorum. Bana cevap vermiyorlar. Boşuna bekletiyorlar bu kargom nerede kimden öğreneceğim karşımda muhatap bulamıyorum. Kargo takip numaram 3438587995769, ismim Levent ç**.

profile
333
1 hafta önce

Aras Kargo Adresten İade Almama Sorunu

Hepsiburada iadesi için bir gönderi numarası aldım ve adresten aldırmak için ilgili kargo olan Aras Kargo'yu aradım ve kurye talep ettim. Zeugma Şubesinden kurye 23.05.2023 tarihinde paketimi aldı ve gitti, ertesi gün ise kargomu bana tekrardan getirerek iademi şubeden yapmamı söylediler. Müşteri hi...

Aras Kargo Adresten İade Almama Sorunu
Aras Kargo Adresten İade Almama Sorunu
profile
121
1 hafta önce

Aras Kargo Santral Gelmeyen Kargolar

3435330639879 takip numaralı kargom Aras Kargo Santral şubesinden dağıtıma çıkmış olmasına rağmen ve evde olmama rağmen "alıcı kargoyu kabul etmiyor" seklinde işaretlenmiş. Sürekli evde olmamıza rağmen kuryelerin rahatı bozulmasın diye şubeye gitmem gerekiyormuş böyle bir saçmalık görmedim. Bir de t...

Aras Kargo Santral Gelmeyen Kargolar
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .