Aras Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

Aras Kargo Teslim Edilmeyen Ve Fazla Ödemek Zorunda Bırakıldığım Kargom

283görüntüleme
Mustafa
Mustafa 26 Kasım 2020 14:32

Bursa Nosab şubesinden İzmir Menemen Ulukent şb. Ne giden bir kargom vardı. Ama kargom sürekli dağıtıma çıktı alıcı adres bilgileri eksik, alıcı adreste tanınmıyor diye bilgiler girilmiş. Adres tam ve doğru hiçbir zaman dağıtıma çıkmamış. Teyzem 60 yaşında ve evde, telefonuna sürekli kargo dağıtıma çıktı diye mesajlar gelmiş fakat hiç gelen giden olmamış arayan soran da olmamış. 

İade faturasının yapıldığı gün ürünü gönderdiğim Nosab Şubesine gittim ve oradaki Z*** Hanım. Ulukent Şubesine telefon açtı ürünü geri göndermeyin almaya gelecekler diye söyledi, tamam almaya gelsinler kargoyu dendi. Teyzem o yaşında Corona zamanında çıktı gitti ürünü almak için ürün elimizde yok demişler eli boş geri dönmüş. Tekrar Nosab şubesini aradım Z*** hanımı fakat o bile Ulukent şb. Ne telefon ile ulaşamadı. Tabii bu arada öğlen oldu. Zeynep Hanım. Tekrar birileri gitsin kargoyu almaya ve oradayken beni arasınlar dedi. Tekrar Ulukent şb. Gidildi ve tekrar orada olmayan ürünü size nasıl geri vereyim diye sert çıkışmalar olmuş. Kargo alınmadan eve geldiler.

Anlayacağınız ürün bugün bana geri geldi ve 52 TL para istediler. Ben kargonun ücretini zaten ödeyerek göndermiştim. Tekrar benden hem gönderme parası hem de iade parası istediler. Ben de parayı vermedim. Ürünü tekrar nosab Şb. Ne götürdüler. Bu kadar çaba harcamam gerekli miydi bu kargoyu oraya ulaştırmak için. Ve şimdi kargomu almak içinde para ödemek zorunda bırakılıyorum. Aras Kargo Ulukent şb. Çalışamayan bir şubeniz. Dün bütün günüm telefon başında geçti. Altı üstü bir kargo. Ve ben kargomu dağıtıma çıkmadan geri geliş bedelini ödemek istemiyorum.

Aras Kargo Logo
Aras Kargo26 Kasım 2020 16:46

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinizi değerlendirmeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

Mustafa
Mustafa26 Kasım 2020 17:54

Aşım Mustafa olarak çıkmış. Adım Sevcihan Cesur

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler