Aras Kargo Teslim Edilmeyen Kargom

Ferhat Ferhat2 gün önce

N'11'den 21.03.2020 tarihinde 9 kalem ürün satın aldım. 24.03.2020 tarihinde Aras Kargo Bilecik şubesinden arandım ve kargoyu şubeden alabileceğim söylendi. Bende adrese teslim siz getirmek zorundasınız dedim. Bu arada ürünlerin 5 kalemi  başka Kargo firmalarıyla tarafından sorunsuzca teslim edildi adresime. 

Süreç lerken Aras Kargo Bursa Bölge müdürlüğünü aradım. Görüştüğüm bayan Bilecik şubesi ile yaptığı görüşme ile adresime teslim edileceğinin söyledi. Sonraki gün kargo takibine baktığımda müşteri kargosunu şubeden alacak notunu gördüm. Aras Kargo bölge müdürlüğünü tekrar aradım. Aynı bayanla görüşmemde bir sonuç alamadığım gibi, bulunduğunuz bölgeye dağıtımımız yok, elinden de hiçbir şey gelmediğini söyledi. Evim iş yerime 100 metre mesafede ve şehir içinde, evime teslimat var iş yerine yok. Aynı gün genel müdürlüğünü aradım ve şubenin sisteme yanlış bilgi girdiğini, benim şubeden alma gibi bir talimatımın olmadığını ısrarla getirmek istemediklerini belirterek şikayet oluşturdum. 

26.03.2020 tarihinde N11'den kargo takibine baktığımda alıcı kargoyu kabul etmiyor notunu gördüm. Aras Kargo genel müdürlüğünü tekrar aradım ve benim kargoyu kabul etmeme talebim olmadığını, kargo şubesinde kamera kayıtları olduğunu, telefon görüşmesi yapmadığımı bununda ses kayıtlarından bakılabileceğini, Bilecik şubesinin açık açık usulsüzlük yaptığını belirtmeme rağmen hiç bir sonuç alamadım. 

İşin garibi iyi ki virüs çıkmış da onun altına sığınır olmuşlar.  N11'den 7 yıldır alışveriş yapıyorum diğer kargolarda sorun çıkmazken aras kargoda bu sorunu yaşıyorum. Virüsten önce de aynı sorunu yaşadım ve kargom iade oldu. Bilecik Aras Kargo şube müdürünü de aradım görüşemedim. Virüsten önce de yaşadığım sorunlarda şubeye gitmiştim şube müdürü ile görüşmek istediğimde yine yerinde yoktu. Bu kargolarda iade olacak. Tabi insanları cahil ve saf  yerine koyduklarını sanıyorlar.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler