Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Aras Kargo Teslim Edildi Görünen Ancak Teslim Edilmeyen Kargolarım

profile
Yasin
28 Aralık 2023 09:41
293
Yasin'in Teşekkür Mesajı
“İlgili şube ile iletişime geçerek kuryenin ürünlerimi kapımın önündeki su saati dolabının içine koyduğunu öğrendim. Zili çaldığından emin değilim ama böyle bir işlem yaptıysa bunu bir şekilde bize iletmesi gerekiyordu. Kapının önüne bir not bırakabilir veya teslim mesajına yazılabilirdi. Ben de aramak durumunda kalmazdım. Sonuç olarak ürünlerimi buldum. Teşekkürler.”

İki farklı alışveriş sitesinden sipariş verdiğim ürünler Aras Kargo firmasına teslim edilmiştir. Aras Kargo'dan gelen bilgilendirmelerde bu 2 kargonun bugün (27.12.2023) dağıtıma çıkmış olduğunu öğrendim. Yaklaşık 45 dakika sonra Aras Kargo'dan ürünlerin teslim edildiğine dair bir mesaj aldım. Ancak tarafıma herhangi bir kargo ulaştırılmamıştır. Kapımı gören kamera mevcut olup kargonun adresime gelmediğini de teyit edebilirim. Gün boyu bekledim ancak kimse gelmedi. Aras Kargo Kaynarca şubesinin sürekli bu tarz hareketleri sebebi ile yaşadığım kaçıncı mağduriyet ben artık sayamıyorum. Bu konuyla ilgili tarafıma bilgi verilmesini ve ürünlerimin tarafıma teslim edilmesini önemle rica ederim! Tarafıma teslim edilmesi gereken 2 teslimata ait takip numaraları aşağıdadır. Ekte fotoğraflar da mevcuttur.

1. Teslimat: 3565466595480 2. Teslimat: 3565487068857

Aras Kargo Logo
28 Aralık 2023 09:41 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

Yasin
Yasin
28 Aralık 2023 22:36

İlgili şube ile iletişime geçerek kuryenin ürünlerimi kapımın önündeki su saati dolabının içine koyduğunu öğrendim. Zili çaldığından emin değilim ama böyle bir işlem yaptıysa bunu bir şekilde bize iletmesi gerekiyordu. Kapının önüne bir not bırakabilir veya teslim mesajına yazılabilirdi. Ben de aramak durumunda kalmazdım. Sonuç olarak ürünlerimi buldum. Teşekkürler.

Benzer Şikayetler

Aras Kargo Siparişim Kargo Hareketi Olmaksızın Uzun Süredir Bekletilmekte

profile
Mutlu
05 Nisan 23:36
120
4
Çözüldü

Aras Kargo, Kargomu Teslim Etmiyor

profile
Ueheh
22 Şubat 16:33
150
"Aras Kargo müşteri hizmetleri arayıp yarın kargomun teslim edileceğini söyledi bana ulaşan müşteri hizmetine teşekkürler"
4
Çözüldü

Aras Kargo Ne Yapmaya Çalışıyor?

profile
İlayda
21 Şubat 20:58
25
Aras Kargo Ne Yapmaya Çalışıyor?
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz