sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Aras Kargo Teslim Edemedikleri Kargo İle İlgili Yalan Beyan

Ozan Ozan15 Ekim 10:38

Aras Kargo’ya 12 Ekim tarihinde İzmir’den teslim edilen 5006*****26 takip numaralı kargo, 14 Ekim tarihinde İstanbul’daki adrese henüz teslim edilememiştir. Gecikme olması anlayışla karşılanacak bir durum, ancak burada şikayetimin sebebi Hasanpaşa şubesinin etik dışı davranarak yalan beyanda bulunması. Kargo takip sayfasına baktığımda 14.10.2020 tarihinde tam 00:00:00 saatinde art Arda “teslimat gün içerisinde yapılamadı” ve “alıcı kargoyu kabul etmiyor" kayıtları girilmiş. Yanıltıcı beyanda bulundukları o kadar bariz ki; bu hafta içerisinde 3 adet paket teslimi yaptılar : “12 Ekim – 4834**49004”, “13 Ekim – 4887*****87” ve “14 Ekim – 4894*****24” ve ayrıca kapıda 24 saat çekim yapan kamera takılı. Yani hiç düşünemiyorlar ki sırf teslimat taahhütleri çerçevesinde paketi zamanında teslim edemedikleri için yalan beyanda bulunurken, arka planda müşteri bu yalan beyanı ortaya çıkarabilir ve görüntü kayıtlarından her gün sadece 1 adet paket teslim edildiğini ispatlayabilir.

Zaten şikayetvar.com üzerinde şirket puanına bakıldığında Aras Kargo hizmet kalitesinin ne kadar kötü olduğu bariz ortada. Eğer şirket yöneticilerinden biri keyfi olarak bu sayfadaki şikayetleri okuma tenezzülünde bulunuyorsa, kendilerine bir fiil bu şikayetin şirket etikleri ve işleyişleriyle ilgili bir örnek olmasını temenni ediyorum.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Aras Kargo Logo Aras Kargo 1 hafta önce

Sevgili Müşterimiz, Aras Kargo olarak bugün itibariyle Şikayetvar platformunda aktif olarak yer almaya başladığımızı ve şikayetlerinize olabilecek en kısa sürede cevap vereceğimizi bildirir; Daha önce yaşadığınız şikayetiniz için üzgün olduğumuzu ve memnuniyetiniz için tüm gücümüzle çalışacağımızı bilmenizi ister, Sağlıklı günler dileriz. Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 2552

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler